Lista ocen Nissan Sunny B13 Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW 1992-1995 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jur84@o2.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Wszystko jest na swoim miejscu, bardzo czytelne i proste w obsłudze. Materiały wnętrza w porównaniu z innymi autami są o klasę lepsze - plastiki są ładne i trwałe, a dużo powierzchni jest obszytych materiałem przez co wnętrze jest bardzo przytulne:) Fotele są wygodne, mają bardzo dobre trzymanie boczne, a ten od kierowcy regulację wysokości siedziska z przodu i z tyłu.
~Stanisław, lat 56 Biała Podlaska
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Mój 10 -latek z przebiegiem 66 tys. km, kupiony w Niemczech we wrześniu 2004 r. od 71 - letniej kobiety, która chyba przesadzała z przeglądami ( na podstawie książki wozu widać, że robiła przeglądy co 7 tys. km - taki był roczny przebieg) - auto spisuje się doskonale.
~ramol1977
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jak dla mnie wszystko jest czytelne i na swoim miejscu. nie lubię "fajerwerków" we wnętrzu i dlatego to auto podoba mi się. jest tylko jedna rzecz która bardziej mnie śmieszy niż przeszkadza:fabryczny elektryczny szyberdach i szyby na korbkę
~Jędrek
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
wszysko na swoim miejscu,szególnie w tej wersji z el.otwieranie szyb z przodu i z tyłu,el.ustawianie lusterek i reflektorów ,mankamentem jest ciężko zamykający się dopływ powietrza z zewnątrz
~Mariusz eF.
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Wszystko na miejscu i w zasiegu reki. Minus za za male jak dla mnie przelaczniki w kierownicy. Usprawiedliwione bo przeciez Japaczycy nie naleza do duzych ludzi.
~karol kepcio
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
to stare japońskie auto nie ma wielu bajerów a przyciski i takie tam do tych co posiada są jak najbardziej dostępne
~Zbyszek
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
dobra ergonomia szkoda ,że mój nissanik nie ma regulacji kierownicy i wysokości fotela
~dark30
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Wszystkie przełączniki i wskaźniki tam gdzie- i takie jak- powinne być
~alex
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
nie lubię suwaków, więc dla mnie przeciętnie
~Artur
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
wszystko jest na swoim miejscu, dobrze dostępne
Nissan Sunny B13 Sedan