Lista ocen Nissan Terrano II 2.7 TD 100KM 74kW 1993-1996 (12)

~fkuzi555
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Przejechane na tym aucie mam około 40 000km w ciągu 4 lat. Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. Troszkę brakuje mocy, nie ma takiego depnięcia jak było w Ferozie, ale masa robi swoje. No i ten samochód u mnie to wół roboczy i nei służy do ostrej jazdy
3,2
~kanulek
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Prawdziwy wół roboczy. To nie jest szpanerska terenówka choć w mieście łatwo parkować. Absolutnie odradzam na długie trasy, chyba, że lubisz majestatycznie kołysać się po autostradzie. Powyżej 100 km/h radio możesz wywalić za burtę.
~slyszjacek@interia.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
zbiera się do jazdy szybciej niż spodziewają się benzyniaki stojące obok i to jest fajne (Silnik)
~jacekwielecki@wp.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Bardzo solidny samochód doskonale radzący sobie w terenie i smigający bez kompleksów po czarnym. Ładna i ponad czasowa sylwetka. Swietne materiały wykończeniowe - samochód w środku wygląda jakby niedawno wyjechał z salonu. Może przydałby sie troszke mocniejszy motor, ale chyba człowiek za dużo nasłuchał się o nowych dieslach...
~richie
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Najbardziej awaryjna rzecz całego auta to układ kierowniczy ale też jest to banał w poruwnaniu z innymi autami ,które miałem (Układ jezdny)
~M.K. Wa-wa
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Oczywiscie mozna miec kilka życzeń ale wóz ma ponad 10 lat i wciąż bije na głowe większość z współczesnych suvów i innych dziwactw.
~Marcin
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Wersja długa od dwóch lat użytkowana w turystyce offroad. Najlepsza oferta w tej cenie.
~snickers
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
bardzo przyjemnie się w nim siedzi wysoko wszystko w koło elegancko widać (Widoczność)
3,6
~Krzysztof Wierzchowski
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
problemem jest uszczelniacz na wale od skrzyni cieknie (Silnik)
~zywcem@wp.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Jestem bardzo mile zaskoczony ty samochodem