Lista ocen Nissan Tiida (70)

1,8
~Krzych
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Zero jakiegoś uznania nie powala szału nie ma . Sypie się nawet jak stoi . Wielka porażka to jakieś nieporozumienie.Dobrze że szybko się zorientowali i wycofali produkcję.
~Paweł
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
W samochodzie przez 10 lat użytkowania przy 150tys km na liczniku wymienione tylko linki hamulca ręcznego i kilkukrotnie klocki. Tam nic się nie psuje. Gorąco polecam. Zawieszenie mimo, że wcale go nie oszczędzam, jest wciąż jak nowe. Silnik nie bierze kropli oleju. Chcesz mieć samochód, który nie będzie skarbonką- kup Tiidę. Mimo ceny samochód lepiej wykonany i wygłuszony niż niejeden z klasy wyżej. Przyspiesza całkiem spoko. Jedyną wadę jak...
~slawko
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Kupiony jako samochód uzywany,dobry komfort jazdy ,elastyczny silnik,
~Miłosz
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Posiadam jako 3 właściciel auto po rodzicielce zakupiony od sąsiadów działa bez problemów jak na pierwsze auto cud jedyny mankament to skrzynia biegów aczkolwiek zdarzyło się to tylko dwukrotnie na przestrzeni 9 lat odkąd posiadamy auto
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
cicha praca,chociaz uwazam żed jest głosno przy predkosci 100 km/godz (Silnik)
~Marek
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo fajne auto w tej klasie. Zaskakująco przestronne i komfortowe. Bardzo mi się spodobało wsiadanie gdyż samochód posiada bardzo szeroko otwierane drzwi przednie i wysoko umiejscowione fotele. Wsiadanie i wysiadanie to czysta przyjemność. Porównywałem kilka aut w tej klasie i uważam że zrobiłem bardzo dobry zakup. Jeszcze raz polecam
~Paweł
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Auto tak bezawaryjne, że aż boli, bo chciałoby się coś w nim wymienić, a nie ma co, bo wszystko hula :) Nie oszczędzam samochodu po dziurach, a zawieszenie jest wciąż w oryginale- i to jeżdżone przez ponad 10 lat po polskich dziurawych drogach. Poza tym samochód niezwykle wygodny i komfortowy, nie rdzewieje, złego słowa nie można powiedzieć. 0 problemów z elektroniką, po śniegu idzie lepiej niż quattro, części eksploatacyjne śmiesznie tanie-...
~nojman1@vp.pl
Hatchback 1.5 TD 105KM 77kW
sympatyczne auto, dużo przestrzeni wewnątrz,spory bagażnik,niezle przyśpieszenie jak 105 KM i 240 Nm.
1,9
~niziutka
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Omijajcie tę markę z daleka- japońska jest reklama a pozostałe to tandetny Meksyk (Stosunek jakość/cena)
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~sparrow
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Silnik \"rozumie\" co chce zrobić w danej chwili kierowca. (Silnik)