Lista ocen Nissan Tiida (70)

~Dominik
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Największe zaskoczenie to silnik,brak turbiny a od 3tyś obrotów to rakieta tak jak by włączała się turbina .Silnik ma wyczuwalne dwa tryby pracy miasto i trasa staje się bardzo elastyczny i dynamiczny! Na biegu jałowym pracuje bardzo cicho nawet jak jest otwarta maska. (Silnik)
~Maro
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Mocne strony to przestrzeń w kabinie,wygodne fotele,dobre wyciszenie,oszczędny elastyczny silnik,duży bagażnik,brak poważnych usterek.Przeciętne zawieszenie i skrzynia biegów.Wygląd nieciekawy z przodu i z tyłu.
~B.dorosły
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Jest to mój trzeci Nissan + jazda innymi modelami tej marki - poprostu mam do tych samochodów zaufanie, a poza tym przekonałem się, że jak się samochód lubi - to on się odpłaca.
3,2
~jmk
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Skusiła mnie super oferta wyprzedażowa. Dzisiaj bym nie kupił.
~Pomarańczka
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Jest OK czasami zbyt dużo mocy - na skżyżowaniu jaksię spieszebuksują mi koła. Pierwsze 3000 km auto zobiło w górach - rewelacyjnie się spisało z 4 osobami i bagażem na dwa tygodnie. Po 10000 zaczął piszczeć pasek ale wizyta w serwisie załatwiła problem. (Silnik)
~Forest
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Mogła być precyzyjniejsza, ale zaczyna się poprawiać w miare przejechanych kilometrów (Skrzynia biegów)
3,5
~mad_mack@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
jakoś jeździ..... Zdecydowana zaleta, to fakt, że złodzieje nawet na to nie chcą spojrzeć; znajomy posiadacz popularnej cee´d wydał już kupę kasy na lusterka, kołpaki zamek i lakiernika....
~przemek
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Silnik 1.6 jest wystarczający do napędu tego samochodu dynamika zadowalająca, spalanie na poziomie 6,5 w trasie (przy prędkości ok. 110 km/h)jeżdżąc nieco wolnej można zejść do ok. 5,8 (Silnik)
4,1
~ekpabak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
dobry samochód do codziennego użytku, wygodny i przestrzenny,
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~Kris
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Auto wyjątkowo ergonomiczne, choć duży problem z częściami