Lista ocen Nissan X-Trail I 2.0 140KM 103kW 2001-2007 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeju
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Mam klimatronic-ogólnie jest super ..ale mam problem z odparowaniem wilgoci z szyb tylnego rzędu - mam wersję LUXURY - nowa kosztowała 145 tys więc nie byłbym zadowolony jak bym tyle zapłacił..ale na szczęście nie zapłaciłem tyle więc się nie czepiam - ale dałem tróję za to niedomaganie.
~Marcin
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Ogrzewanie dobrze sobie radzi, niemniej w mroźne dni potrzebuje około 10 min. żeby się rozgrzać. Ponadto bardzo często potrzba się wspomagać klimatyzacja, lub ogrzewaniem, by przednia szyba nie parowała, sam nawiew w tym aucie to za mało.
~blablacz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Silnik przy przy minusowych temperaturach szybko się nagrzewa, nie rozumiem logiki nagrzewania kabiny w trybie auto, ale całkiem sensownie grzeje, temperatura w sam raz.
~dlmtb
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Wszystko ok. Ja mam jeszcze ogromny otwierany dach więc jak chcę przewietrzyć to w jednej chwili wiatr hula po całym aucie.
~golemo@pro.onet.pl
Terenowy 2.0 140KM 103kW
wydajna klimatyzacja (automatyczna), plus nawiew na nogi dolnym kanałem wentylacyjnym
~azbaz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Działa sprawnie, ale miałem do czynienia z lepszymi autami pod tym względem.
~tomek poltal@0p.pl
Terenowy 2.0 140KM 103kW
dlatego że jest szczelny w deszczowe dni trzeba włączyć klimę przy kilku osobach
~poltal@OP.PL
Terenowy 2.0 140KM 103kW
trzeba tylko pilnować filtra powietrza i od klimy jeśli jeździsię po piachu.
~Paweł
Bez rewelacjia, ale przyzwoicie jak na auto z 2005
~Robert
Terenowy 2.0 140KM 103kW
klima działa super,nie ma problemu parowania szyb