Lista ocen Nissan X-Trail I 2.5 i 16V 165KM 121kW 2003-2007 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dee
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Przestałem zwracać uwagę na dziury, studzienku, wyrwy, koleiny, wszystkie te rzeczy które powodują siwienie polskiego kierowcy i przewiew w jego portfelu. Wysokie krawężniki - spoko. Prawie 10 letnie auto - w zawieszeniu cisza, ukłąd kierowniczy bez absolutnie żadnych luzów. 4x4 PRZYDAJE SIĘ, nawet jeżeli oznacza to 3 miesiące niezbyt intensywnej zimy. O zabawie w błocku nie wspomne, bo zaraz wyskoczy jakiś offroudowiec i zacznie krzyczeć, że...
~Konrad
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Pięknie się trzyma drogi. Nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobrze wybiera nierówności i mozna powiedzieć że to auto naprawdę płynie. Kupiłem samochód z przebiegiem 100.000km i w ciągu około 6miesięcy przejechałem 30.000km po których zaczęło mi stukać zawieszenie, ale wiem że to normalne zużycie. Nie mam zastrzeżeń.
~Łukasz
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
W różnych artykułach można wyczytać, że lepiej nie zjeżdżać w gorszy teren. Dobre opony, spięty most i to auto naprawdę idzie jak wściekłe po wysokim śniegu czy pod górę oraz w błocie, aczkolwiek wiadomo , że do zmotanego Patrola to mu daleko.
~Szczepan
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
potrafi pomóc w cieżkich chwilach a jesli potrzeba rozrywki i wyłączy sie esp potrafi ładnie lecieć slidem. ale jak tylko odpuści sie gaz zaraz wraca do pionu.
~Marek_JK
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
przetestowany teraz w czasie zamieci
~Tomek tpp_it "at" yahoo kropka ca
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Bardzo dobry (jak na SUVa z niskiej polki)