Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolas
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Widoczność bardzo dobra, bez najmniejszych zastrzeżeń. Jestem dość wysoki i np. w Corsie znajomego nie mogłem nijak ustawić fotela by mi nie zasłaniały słupki lub lusterko, w Astrze tego problemu nie mam.
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Widoczność przez przednią, tylną i przednie boczne szyby bez zastrzeżeń. Trochę gorzej z lusterkami, ale i tak nie ma co narzekać. Martwy punkt prawie niezauważalny.
~jarek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Mam wersję 5 drzwiową i uważam, że widoczność zarówno do przodu jak i do tyłu jest zadowalająca. czasami cofając trzeba pomóc sobie lusterkami, ale to nie problem.
~annaroza
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo dobra, siedząc w innych autach nie miałam tak dobrej (np Honda CRV, Fiat Seicento, Fiat Brava).
~Bogdan Bezeg
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Światła nadal sprawne, bez awarii,obsługiwane akumulatorem polskim bezobsługowym drugi rok.
~El_Bobo
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
jedyną dobrą rzeczą w tym samochodzie to widoczność. najlepsza z jaką się do tej pory spotkałem
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Nie mam zastrzeżeń. wszystko bardzo dobrze widać. Widoczność do tyłu również bez zastrzeżeń.
~suchy
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
wycieraczka kierowcy nie zbiera wody do samego slupka, co utrudnia widocznosc poza tym jest ok
~nie ważne
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
duża szyba góra przyciemniana orginalnie tylna podgrzewana i też duża ma wycieraczkę.
~slawekgo@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Zła!! widoczność świateł górnych na skrzyżowaniu jest ograniczona, Widoczność do tyłu dostateczna.
Opel Astra F Hatchback