Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (49) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan Bezeg
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Przy dużych prędkościach doskonałe, bez hałasu, tylko slyszane jest niewielkie tarcie opon o jezdnię, na małych prędkościach słychać niestety tłumik środkowy, na postoju silnik pracuje z niewielkim prawidłowym dźwiekiem,przy dodaniu gazu odzywa się tłumik środkowy ( wymiana niebawem)
~Kosu77
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
No na tym punkcie to mam jobla. Jak silnik zimny to jest cichszy, pote, troszke głośniejszy, ale ja nie przeciągam na biegach tylko redukuje szybko to jest cichutko jak w nowym aucie. Na autostradzie lece 90-100km/h to jest przyjemnie i tylko słychać szum oponek, wiaterku...
~Staszek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo dobre i pomimo zapisów na tym forum, że wersja 8 zaworowa jest bardziej cicha nie zgadzam się z tym absolutnie! Elementy wyciszenia całego pojazdu są tak dobrze dobrane, że niezależnie od wercji silnika (do disli włącznie) auto jest klasa!
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Wyciszenie dobre, dopiero powyżej 3500 obrotów zaczyna być głośniej, ale to sama słodycz słuchać tego silnika. Nieco głośniejszy na oponach zimowych, ale to normalne. \"Drogi\" jako takiej raczej nie słychać.
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Z wyciszeniem nie jest dobrze. Silnik jest kiepsko wyciszony przez co jadąc z prędkościami powyżej 110km/h lub powyżej 3000 rpm możemy odczuć niezbyt miły dla ucha hałas we wnętrzu kabiny.
~::aNDERs::
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jak na rocznik 95 jest bardzo dobrze, a już zupełnie fajnie to po wymianie oleju na nowy (dobry) - silnika nie słychać wogóle, a przy 4k obrotów zaczyna fajnie pomrókiwać.
~maly500
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
wyciszenie rewelacja mam jakiś sportowy tlumik poprzedni właściciel myślał ze to samochód WRC :) heheh i zamontował .ale ogólnie cicho w środku
~Lolas
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Do 130km/h jest ok, a więcej narazie nie miałem okazji jechać. Czasem jakiś plastik stuka, ale auto ma już swój wiek więc mi to nie przeszkadza.
~suchy
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
nie jest to mercedes ale w srodu jest naprawde cicho, przy duzych predkosciach poziom chalasu rosnie rosnie,ale jak ktos jezdzi tylko po miescie to super
~grzesiek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
jak na tą klasę samochodu całkiem nieźle, jedynie powyżej 4500 obrotów hałas zaczyna dawać się we znaki, zwłaszcza przy letniej jeździe z otwartymi oknami
Opel Astra F Hatchback