Oceny Opel Astra F Sedan 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra F Sedan 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997

~Mariusz (41 lat)
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Witam, po 12 latach eksploatacji Astry F wersja 1.4 Si 82 KM postanowiłem podzielić się swoimi - mam nadzieję - obiektywnymi spostrzeżeniami. Auto zostało kupione w salonie Opla w Gliwicach, użytkowałem je od 2001 roku(byłem II właścicielem), z tą też chwilą założyłem w aucie instalację LPG. Pojazd użytkowałem codziennie (za wyjątkiem niedziel)na trasie (dojazd do pracy Bielsko-Biała - Katowice) efekt przebieg 371 tyś. km. Przez cały okres...
3,5
~Krzychu
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Auto świetne, bardzo ekonomiczne 25zł/100km w zupełności mnie satysfakcjonuje. wiele za mną przeszło i nigdy mnie nie zawiodło. Raz nawet na niemieckiej autostradzie pojechało 197 km/h chociaż licznik wskazywał około 210 ale nawigacja zastąpiła prędkościomierz Więc czemu oceniłem je na 4 ? Ponieważ, zawieszenie jest bardzo słabe, lecz jeśli w waszych okolicach są dobre drogi to długo wam posłuży (mieszkam w górach, dziura obok dziury )....
~twin84
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Samochód fajny i niezawodny! Biorąc pod uwagę że to 14-letni samochód bez bajerów, wymagać dużo nie można. Prosta konstrukcja i przyjazny dla kierowcy kokpit, wygodne fotele i miłe zawieszenie, sprawia, że można zapomnieć o wszystkich małych niedogodnościach. Brakuje tylko wspomagania i klimy i elektryki.. ale kiedyś takimi się jeździło i teraz ja jeżdżę sam :) i mi dobrze!
~Gc
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Samochód od nowości bardzo intensywnie eksploatowany(często ponad graniece)w dzialalności gospodarczej, a później jako 2 w rodzinie i nigdy nie sprawił zawodu. O dziwo nawet slynne w oplach problemy z blacharka, pomimo 2 stluczek nie wystąpily. Nawet po tylu latach zachwyca sprawnością w porównaniu do nowszych samochodów.
4,1
~bronsky@wp.pl
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Dla mnie całokształt samochodu jakim jest Asterka F \'94 rok wypada bardzo dobrze. Mało awaryjne silniki, mało awaryjne skrzynie biegów, dobra ergonomia, dosyć duże bezpieczeństwo bierne, niskie koszta utrzymania, ogólna dostępność części oraz zamienników sprawiają, że uważam ten samochód jako na prawde dobry i godny polecenia. Moja ocena 4
~Krzysztof
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Daje 4.5! Samochód idealny dla świeżo upieczonych kierowców, jak się tym nauczysz jeździć to już nic ci nie będzie stanowić problemów
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
7,9
4,1
~maku66
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Samochód od zakupu w salonie w rękach jednej rodziny. Największy mankament to korozja , chociaż moja Astra pierwszy raz będzie miała teraz robioną blacharkę tj tylne nadkola i progi bo reszta jest ok
~Adam.B
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Bardzo fajne autko śmigam nim 9 lat i mnie nie zawiodło.Tanie w utrzymaniu.Dynamika wystarczająca .Słabe blachy jak to w oplu ale reszta powiem bardzo dobrze.
~Tomi2909
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
To miłe i wdzięczne auto a silnik na pełnym wtrysku(mimo że tylko 1.4) jest naprawde dynamiczny i oszczędny.
~michał
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
samochód bardzo udany tani w ekspoloatacji ,ekonomiczny ,mało awaryjny ,zawieszenie lubi sie popsuc ale to wada wszystkich samochodów jezdzacych po polskich drogach
Opel Astra F Sedan