Lista ocen Opel Astra F Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1991-1998 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Auto rocznik 92 jeżdżę piaty rok i nic !!! absolutnie nic - sam nie mogę uwierzyć ,nawet nie pamiętam kiedy byłem u mechanika, jedynie światełka na konsoli gdzieś się nie świecą - ale nie chce mi się w to bawić
~mitch
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Usterki: łącznik stabilizatora, silnik wycieraczek, zapieczenie się mechanizmu wycieraczek, cylinderek hamulcowy (nieznacznie), linka sprzęgła, blacharka (nadkola się sypią). Nic uciążliwego.
~gerg
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
175tyś i tylko rzeczy eksploatacyjne(filtry,klocki,amortyzatory,paski itp.) Jedyną usterką tego samochodu przy tym przebiegu był przetarty kabel silnika wycieraczek.
~grzesiu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Akumulator wymieniłem po ośmiu latach (120000km). Poza tym jakaś sprężynka przy szczękach hamulcowych, regulator siły hamowania oraz sworznie na zawieszeniach. To cała lista usterek.
~lucash
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Generalnie proste auto i nic sie nie psuje poza tymi rzeczami zwanymi bolączkami Astry czyli no. termostat lub skrzypiące fotele.Ale wszystko usunięte i jest cacy.
~N.N.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Centralny zamek, wyrobione klamki, wydech, amortyzatory etc. Na szczęście wszystko tanio, ale potrafi zdenerwować.
~Bąku
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
normalna eksploatacja , same drobne naprawy , duza ilosć czesci i zamieniy eksploatacju kiow bardzo male koszt
~Bartosz P
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Ogólnie nie jest źle. Trochę poprzepalanych żarówek w podświetleniu panela nawiewu. Nic nie stuka nic nei puka.
~Paweł S
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
140 tys i nigdy mnie nie zawiódł. Serwusuje samochód co ok 15 tyś i wymieniam wszystko co trzeba.
~Patryk
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Póki co nic mi się nie przydarzyło, pewnie coś się pojawi z czasem (17 latek!)
Opel Astra F Sedan