Lista ocen Opel Astra G Coupe (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Tu wypada tak sobie. W aucie przepalają sie żarówki (co sugeruje regulator napięcia). urwał sie uchwyt do otwierania fotela kierowcy. rozwulkanizowało sie koło pasowe silnika. rozpadł sie korek wlewu oleju, rozpadła się klima ,pękła sprężyna (ale to troche moja wina) Co jaki czas spada linka ręcznego.Powraca problem (z najprawdopodobniej gumowymi wężykami hamulcowymi z tyłu ( po bardzo dynamicznej jezdzie zaczynaja przycierać) zatrzymała sie...
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Niestety i tu nie jest najlepiej. Ciągle jest to Opel, a ta marka w połączeniu z naszymi drogami to coraz bardziej skrzypiące plastiki w środku. Niestety ale plastiki już zaczynają dawać o sobie znać. Osobiście cały czas próbuję to eliminować i to ze skutkiem pozytywnym. Nie mniej jednak Opel sprzedając w momencie kiedy samochód był nowy auto za ponad 120 000 złotych mogliby się bardziej postarać i trochę lepiej to wszystko spasować z użyciem...
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Obecnie nie zauważylem żadnych usterek ani mankamentów, jedynie jeśli decydujemy się na opcje np \"linea blu\" która \"obszyta\" jest alkantarą musimy się liczyć z tym jesli kupujemy auto z wyższym przebiegiem , że alkantara juz nie będzie pierwszej swieżości ani nowosci będą lekkie wytarcia , na boczkach fotela mogą pojawić się na skórze lekkie otarcia od wsiadania. No i dostęp do skrzynki bezpieczników jest naprawde fatalny, bez...
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Problem z listwami zewnętrznymi, z resztą jak w każdym oplu. odlatują, odklejają się itp. Czasem bierze go rdza, ale jak ktoś dba i zareaguje dosyć szybko, to nie jest to problemem. Najgorzej jeśli nie zareagujemy odpowiednio wcześnie.
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Oprocz czesci eksploatacyjnych (swiece co 10k, filtry, gumowe oslony przegubow) wymienilem tylko czujnik polozenia wału... koszt 160czujnik plus robota, i lewy sworzen wahacza. finito
~Stachu Wichura
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Zużywające się zawieszenie (raz w roku warto zrobić przegląd i często coś się znajdzie ale koszty remontu zawieszenia niższe niż zatankowanie do pełna.
~kriss2912
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
najbardziej uciążliwą usterką jest odstający zderzak przedni który próbowałem zamontować i cały czas wyskakuje nawet na nowych oryginalnych zaczepach.
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Coś tam się zdarzy. Termostat, EGR, Przepływka itp. Ale części są tanie i myślę, że sami wymienimy. Nie wyklucza to też auta z jazdy
~slavko1@op.pl
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Zbyt często trzeba nabijać klimę, chyba zaczyna mi się rozszczelniać bo i kompresorek zaczyna pracować głośniej
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
To opel a to bezawaryjność wyklucza prawda jest taka że to auto wymaga trochę troski i zainteresowania,
Opel Astra G Coupe