Lista ocen Opel Astra G Coupe (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
najbardziej brakuje ustawienia kierownicy w drugiej płaszczyźnie, szczególnie w Coupe odczuwa się brak bo szyba/dach jest bardzo blisko głowy- chciałoby się odsunąć nieco do tyłu a tu rąk brakuje,nieporozumieniem są tez wycieraczki bez ustawienia czasowego w polonezach było, podobnie brak funkcji domykania szyb i szyberdachu z pilota, po zatym ok, zapalanie światła w kabinie wyciągając przełącznik świateł to dość zaskakujące rozwiązanie i kto...
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Mam biała alkantarę. Przód siedzenia wygodne jak dla mnie, troche twarde jak dla reszty ludków (jak ktoś chce usiąść jak na kanapie to niech kupi inne auto), mam 190 cm wzrostu i osoba 195 myślę że byłaby zadowolona - siedzenia nie mam do maxa odsuniętego - są jeszcze z 1-2 ząbki do odsunięcia. Tył jak ja siadam to można powiedzieć że akurat, chyba że ktoś siedzi strasznie wyprostowany jakby połknął kija to będzie lekko haczył o sufit.
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Multifunkcjonalna kierownica, regulowane fotele we wszelaki sposób, co prawda ręcznie, ale jest! Wysuwany fotel na uda to coś, z czym mam po raz pierwszy do czynienia i naprawdę pomaga na długą trasę. Wszystko pod ręką. Troche brakuje tylniej wycieraczki, ale nie można mieć wszystkiego
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Prawie wszystko jest tam gdzie byś sie tego spodziewał, prawie bo jak dla mnie poza włącznikiem światła w kabinie zintegrowanym z włącznikiem świateł (przez co zapalić światło w kabinie moze tylko kierowca ( a to spore uniedogodnienie) Cieszy za to sterowanie radiem z kierownicy
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Po Niemiecku, do niczego się nie można przyczepić, intuicyjnie sięgamy po to co chcemy i zawsze to tam jest. Jedyne na czym możemy się przejechać to włącznik światła w kabinie, które włączany ciągnąc włącznik świateł
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Wszystko na swoim miejscu. Bezproblemowo i intuicyjnie. No może poza włącznikiem oświetlenia w kabinie, który znajduje się we włączniku świateł mijania (sic!). Nie wiem kto to wymyślił. Jednak w ogólnym podsumowaniu 5.
~Werix
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Jak na auto z tych la i za te pieniądze mega wygłuszenie całkiem dobre siedzenia mega mega wygodne lepsze niż bmw e46 i dobrze trzymają .Lecz polecam do niej siedzenia RECARO za astry g opc.
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
jakosc materialow bardzo dobra, nic nie trzeszczy, no moze oprocz schowka na plyty cd, jest troche tandetny, ogolnie bardzo dobrze o niebo lepiej jak w cougarze
~rafał
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Mega wielki bagarznik. Wiekszy niz mialem w sedanie (astra I) Do tego dzielone siedzenia, podlokietnik, reguloane siedzenia,schowek pojemny. Nie ma sie o co czepnac
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Typowo niemiecko. Wszystko ma być tam gdzie jest. Wątpię, że coś nas zaskoczy. Może tylko włącznik oświetlenia środka który pociągamy za włącznik świateł.
Opel Astra G Coupe