Lista ocen Opel Astra G Coupe (43) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
To jest samochod o iście sportowyum zacięciu. Topowy silnik w tamtych czasach. Lekka buda jednak pozwala mu na odrobinę ekonomicznosci. Szczerze Panstwu powiem, ze zdziwilem sie spalaniem.. na plus!!! Ciężko co prawda jezdzic ekonomicznie... ale da się! Poza miastem trasa 250km, jadąc do 110-120km/h ale głownie okolice 100, spalił mi srednio- 7,3l/100km!! niezle jak na 200KM!:). Z drugiej strony trasa 200km , 4 osoby w srodku, czesc krajowa...
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Moje auto ma zamontowaną instalację LPG. Średnie spalanie w mieście to zazwyczaj 14 litrów gazu, a więc wychodzi mniej więcej 6,5l benzyny. Taki koszt przy silniku 2.2 i prawie 150KM jest moim zdaniem jak najbardziej do zaakceptowania, a naprawdę lubię czasem przycisnąć. Poza miastem około 10 litrów na 100km. Niestety nie wszystkie części pasują od zwykłej astry i czasami trzeba się nieźle natrudzić, aby części w rozsądnych cenach (w serwisie...
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
To auto z natury nie jest tanie w serwisowaniu bo pękające np. kolektory turbiny to norma nikt nie zregeneruje ci turbo jak kolektor jest spękany , jakieś czujniki też tu tanie nie są od turbo , niby jest ok ale z kieszeni szybko kasa ginie jak chcesz auto mieć 100% sprawne nie rozumiem ludzi co kupują takie auta i nic nie robią tylko jeżdżą bo według mnie żeby mieć frajdę to musi wszystko być sprawne bezpieczeństwo to podstawa największa...
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Silnik Turbo nie nalezy do ekonomicznych , więc jeśli zarobki Twoje są bliskie średniej krajowej nie poradzisz sobie z \"wypojeniem\" tylu koni. a jak dla mnie tego silnika nie warto \"kastrować\" instalacjami LPG. Oczywiście da się jezdzić oszczędnie Zbiornik 52L wystarczy od 350-550 km w zależności jak jezdzisz, a wiadomo... mając \"taką stajnie koni\" pod nogą kto myśli o spokojnej jeździe :P
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Nie jestem doświadczonym kierowcą, ale uważam, że ople ogólnie są tanie w eksploatacji. Tanie zamienniki jak i oryginalne części bardzo mnie zaintrygowały, jednakże auto potrafi dużo \"łyknąć\" paliwa. Nie wiem jak instalacje gazowe w innych mogelach, jednak w moim to troche porażka. Przy ekonomicznej jeździe 11,5L/100km wydaje się dużo, nawet jeśli jest to miasto
~41m4r
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Duże auto o sportowym zacięciu, nie można się spodziewać rewelacji w mieście ze spalaniem ale na trasie daje radę. Ceny części w normie większość pasuje z Astry II, choć niektórzy sprzedawcy myślą że jak dopiszą \"Bertone\" \"Coupe\" to mogą cenę podrasować o 50% :D Serwisowanie też na normalnym poziomie.
~daro_red
Coupe 2.2 DTI 125KM 92kW
tu jest bardzo dobrze, jeżdżąc z głową do pracy itp nie stojąc zbytnio w korkach (20km w 35-45min) w mieście można osiągnąć spalanie 6,5 ltr, dynamicznie spalanie nie powinno wyjść powyżej 7,5 ltr w miescie. Nie długo będę zakładał box podnoszący moc do 155KM, wtedy napiszę co ze spalaniem.
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
jak na te moc, na rynku nie ma niczego lepszego w tej cenie 225 koni, mam sekwencje stag 300 wtrysk hana red acr01, 11l gazu przy spokojnej jezdzie, dalo by sie zejsc na 10l lpg. ale przy takiej mocy pokusa przyspieszania jest mocniejsza
~bertone
Coupe 2.2 DTI 125KM 92kW
W trasie w lato 5.0-5,5 ltr, w zimę max 6 ltr. Miasto lato 6.0-6,5 Zima 6,5-7,5 w zależności od korków i mrozu. To nieprawda że silnik im mniejszy tym mniej pali, znajomy ma 1,9 cdti który pali dużo więcej!!!
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Coupe
10,5
11,1
~grzech
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
mialem zepsuty termotat przez co wiecej palil. wiecej to malo powiedziane na trasie szybkiego ruchu przy 120hm/h spalanie wyszlo ok 9,5 wiec duzo!!ale to podobno wina termostatu wiec zaktualizuje wypowiedz po wymianie:D
Opel Astra G Coupe