Lista ocen Opel Astra G Coupe (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Tutaj też jest przeciętnie przerdzewiały przewody hamulcowe mimo ze auto było garażowane Dwa razy naprawy wymagał komputer sterujący silnikiem (to podobno norma przy hybrydowych kompach stosowanych w tym modelu) a naprawa jest bardzo droga a koszt zakupu nowego wraz z potrzebnym osprzętem wprost szalony. Rozpadła się też dojarka (listwa wtryskowa) Jej koszt tez był duży...
~x16xe@poczta.fm
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jedyne co jest tu fatalne to Hamulce mimo iż te modele zostaly wyposazone w tarczowe hamulce z tyłu nadal trudno wyhamować , słaba wentylacja tarcz często po dosyć krętych odcinkach pokonanych dynamicznie może pojawić się dym z klocków hamulcowych.
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Jak się dba to poważnych usterek brak, czyli właśnie tak jak u mnie. Regularny serwis, a auto będzie śmigać długo. Zresztą w końcu silnik to amerykańska konstrukcja :)
~grzech
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
po zakupie zrobilem z rozrzadem przy czym rowniez naprawa pompy oleju, nowy akumulator i swiece. co do powaznych usterek to puki co nie bylo. i niech tak zostanie:D
~turmoll
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Serwisowałem auto w ASO. Nie miałem żadnych problemów z autem. Wymieniałem to co się standardowo wymienia tj. rozrząd, klocki, tarcze, amortyzatory.
~sikor
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
koledzy narzekali na lancuch ale moim zdaniem to zalezy od stylu jazdy, jak dbasz tak masz narazie ok bez wiekszych problemow
~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
na razie brak ale mały zrobiony nim przebieg, to astra wszystko zalezy od wieku, stanu, zadbania, zużycia
~Stachu Wichura
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Niestety 2 raz w trakcie posiadania (3 lata) konieczność wyjęcia i rozebrania silnika. Może mam pecha ;(
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Auto jak narazie zepsuło się raz i była to uszczelka pod głowicą
~rafał
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
lekki wyciek plkynu chlodniczego z rurki w miejscu podlaczenia do chlodnicy.
Opel Astra G Coupe