Lista ocen Opel Astra G Coupe (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Tutaj nie wypada to najlepiej o ile w lecie nie ma sie do czego przyczepić to w zimie jest tragedia. Auto nie chce sie dogrzewać (na LPG to już wogóle) czasem potrzeba było aż 30km zanim auto złapało odpowiednią temperature... A zapewniam ze z samochodem wszystko było ok bo wielokrotnie poruszany był ten problem.
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Nie ma co narzekać. szyby odparowywują szybko, podgrzewane lusterka w pare sekund. Klima u mnie niestety tylko zwykła, ale w zupełności wystarczy. Chłodzi znakomicie, zaś ogrzewanie momentalnie generuje ciepło które bardzo pomaga w zimę, kiedy robimy krótkie dystanse.
~pbl
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Jest dobrze. Silnik się szybko nagrzewa i ciepłe powietrze leci po kilku minutach jazdy. Podgrzewane lusterka też się przydają. Trochę szkoda że nie ma tylnej wycieraczki, ale podgrzewanie tylnej szyby radzi sobie przyzwoicie. Klimatyzacja w miarę szybko schładza.
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
zimą extra, nic nie paruje, grzeje szybko. Latem.. to chyba najwiekszy mankament astr.. klima w manualu jest srednio skuteczna w bardzo cieple dni. Jak samochod postoi pol dnia na sloncu 30-35 stopni, to dodajac do tego czarne skóry... jest niemiło.
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Nie ma żadnego problemu z parowaniem szyb, nawet w 4 osoby na pokładzie. Ciepłem daje po jakichś 2 kilometrach od nocnego postoju, rewelacyjnie. A klima chłodzi bardzo dobrze, można komfortowo podróżować.
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Nie narzekam na ogrzewanie. Klimę naprawiałem i po 3 miechach musiałem zawieźć do reklamacji, ale to pewnie wina zamontowanej nowej. Jak klima jest sprawna to jest dosłownie lodówka w samochodzie.
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
W aucie ciepło robi się chwila moment po odpaleniu, kwestia kilometra. Klimatyzacja bardzo dobrze chłodzi, można komfortowo podróżować w dalekie trasy
~Werix
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
dobre trzyma ciepła klimatyzacja średnio często parują szyby nawet po wymianie filtrów i to nie tylko w mojej to chyba jest ich problem.
~Paweł-Poznań
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Zimą szybko się nagrzewa , latem bardzo przyjemnie chłodzi klima kierowce jak i pasażerów z tyłu dzięki dodatkowym tunela w podłodze dla pasażerów.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Coupe
10,5
11,1
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Sprawne i bardzo szybkie podgrzewanie foteli i tylnej szyby. Nieco szybciej moglaby odparowywać szyba przednia.
Opel Astra G Coupe