Lista ocen Opel Astra G Coupe (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Widoczność może być Do przodu ok do tyłu ok (po części to zasługa sferycznych lusterek) ale z przeszkadzaja szerokie słupki które przy małej prędkości potrafią nałożyć sie na idącego pieszego niemal uniemożliwiając jego zobaczenie. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Ponad to jezeli na ssiedzeniu pasazera siedzi niewysoka osoba to gdy usiądzie tak zeby wygodnie oprzeć stopy to skutecznie ograniczy wam widok przez prawą szybe
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Na tylnej klapie mam fabryczny spojler irmschera. W mojej opinii psuje on linię tego auta. Za to rewelacyjnie sprawdza się przy parkowaniu. Przy obserwacji przez tylną szybę znacznie lepiej widać gdzie auto się kończy. Do przodu - wymaga przyzwyczajenia by wyczuć jego długość. Obserwacji na boki nie ułatwiają szerokie słupki A. Mimo to nie ma tragedii.
~dan
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
sztywne zawieszenie, ale albo sport albo komfort, wyposażenie jest kompletne, materiały, tapicerka trochę rozczarowuje(mam zwykłą nawet nie welur) siedzenia bardzo wygodne, dobrze trzymają, brak ustawienia kierownicy w drugiej płaszczyźnie, brak pamięci fotela po odsunięciu
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Widać wszystko dobrze, ale długi tył sprawia, że niektórzy mogą mieć problemy z parkowaniem. Auto jest niskie, więc słabo widzać obiekty które są bardzo blisko maski lub bezpośrednio przed nią
~rafał
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
z przodu slupki zaslaniaja troche pieszych na przejsciach, no a tyl jak to tyl w coupetach-bez rewelacji, ale i bez tragedi. Mam parktronica wiec sie wogole tym nie martwie ;-)
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Widoczność w każdą stronę jest bardzo dobra. Nie ma żadnego problemu z cofaniem czy manewrowaniem. Trzeba się tylko przyzwyczaić do mylnie długiego tyłu ;)
~ania=)
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
niektórzy narzekają, jak dla mnie jest ok. Jak się chce mieć auto o sportowym charakterze to trzeba przecierpieć. lusterka są duże i wszystko w nich widać.
~slavko1@op.pl
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Przód idzie nieźle wyczuć, przy szerokie przednie słupki dość skutecznie utrudniające obserwację podczas skręcania, a do tyłu to troszkę kiepściutko.
~Stachu Wichura
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Komfort jak najbardziej ok, ale jako że auto niskie wysokie osoby mogą czuć się jak by siedzieli z głową przy podsufitce.
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Doskonała w każdym kierunku. Spore szyby boczne, do tyłu też ok. Duże lusterka, które pomagają w manewrach tyłem.
Opel Astra G Coupe