Oceny Opel Astra G Coupe 1.8 16V 125KM 92kW 2000-2005

Najnowsze oceny Opel Astra G Coupe 1.8 16V 125KM 92kW 2000-2005

3,8
~Werix
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Mega fajne auto na 1.Auto mega tanie w zakupie utrzymaniu części tanie mało pali fajnie wygląda na dobrej oponie i sportowych sprężynach mega zabawka na zakręty i sportową jazdę całkiem szybkie 225km/h 1.8 125 bez awaryjne Jedyny minus to tragedia z rdzą
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Generalnie samochód bardzo fajny. Zakupiłem go przy przebiegu 100 000 km i zaraz potem zamontowałem gaz (BRC Sequent 24) przejechałem nim 70 000 Autko przyjemnie się zbiera pomimo nie za dużej mocy ,gdyż jest dość lekkie przy tym zachowując w miarę rozsądne spalanie. Co zadziwiające oferuje naprawdę sporo miejsca nawet na tylnej kanapie a bagażnik jest naprawdę spory. Auto miało pewne problemy z niezawodnością ale o tym dalej. Wygląd to...
3,2
~Piotr
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Autko spoko. Nadal ludzie pytają co to za wersja bo nie ma ich dużo. Trudno mówić o nieziemskich osiągach ale jak na podrasowaną Astrę to jest naprawdę dobrze. Jeździ się miło nawet w trasie. Na światłach nie zawsze jest pierwszy ale duża część zostaje w tyle : ) No i drzwi bez ramek!
~river
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Świetne autko, uśmiech na twarzy za każdym razem jak na nie patrzysz, duża przyjemność z jazdy, 1.8 125km nie jest źle ale troszkę brakuje pod nogą. Nie jest oklepane na drogach, ale nie polecam, bo nie chcę konkurencji;)
~grzech
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
super samochod dla mlodych ludzi chcacych odroznic sie na drodze!! ludzie sie ogladaja za sylwetka zrabnej Coupei:D:D:Di o to chodzi:D latwo mozna poddac tuningowi czesci w miare tanie:D:D auto solidne! polecam!!!!
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo dobre auto by wyróżnić się z tłumu, nie tracąc niskich kosztów eksploatacji i praktyczności. Łatwo o znacznie bogatsze wyposażenie, niż w innych wersjach - skóra, klima, tempomat.
~kriss2912
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Nie ma co tu dużo pisać super autko ze sportowym charakterem super się prezentuje i równie dobrze się prowadzi.
3,4
~berta
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Auto o przeciętnych osiągach, jak się ciśnie to już lepiej niż pozostałe. Ale wyglądem i kolorem potrafi się wyróżnić z tłumu i nie jest to VW.
~41m4r
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Świetne auto za rozsądne pieniądze o sportowym zacięciu.
~turmoll
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Świetne auto dla bezdzietnych osób/par. Fajnie wygląda, cena auta i części zamiennych jest w granicach rozsądku. Nie ma się do czego przyczepić... chyba, że pojawi się dziecko.
Opel Astra G Coupe