Oceny Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003

Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.4 16V 90KM 66kW 1998-2003

~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
auto idealne dla małej rodziny. spokojnie on, ona i ich dwójka dzieci się zmieszczą. wejdzie także wózek i bagaże. nie jest to może kolos ale spokojnie da sie nim podróżować nawet na dłuższe trasy. jeżeli komuś zależy na ekonomicznym autku do jeżdżenia i nie za dużych opłatach to warto zakupić. dużo się przy nim nie trzeba narobić, wystarczy regularnie dbać a sprawi dużo radości. nie jest na pewno autem do lansowania się i wyrywania lasek....
~piotrek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Ogolnie twierdzam ze auto jest na tyle malo awaryjnie a mozna powiedziec ze elektryka wogle nie siada ,poza tym odpala od strzala nie ma z tym problemow i ogolnie mozna powiedzie tak jak sie dba tak sie ma , duzo zrobile przy niej i jestem z niej bardzo zadowolony i tyle.
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
3,5
~cayman
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu, mialem miedzy czasie kilka innych pojazdow, a TEN SAMOCHOD MA U MNIE DOZYWOCIE :) i mam nadzieje, ze po ostatnim remoncie bedzie mi sluzyl bezawaryjnie przez kolejne dziesiatki tysiecy kilometrow.
3,5
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Auto godne polecenia, nawet bez klimy jest atrakcyjne. Dobrze wygląda, jest bezpieczne, pewnie się prowadzi. Silnik nieco za słaby do kombi, za mało elastyczny - dla spokojnych kierowców w sam raz. Brakuje 6 biegu i na autostradzie jest głośno. Jak się nie żałuje Pb to można z niego wycisnąć co nieco (szczególnie bez obciążenia).
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Szukałem taniego, małego, rodzinnego kombi, które ma służyć głównie do jazdy miejskiej, koniecznie z klimatyzacją. Sprawdzałem wiele ofert i wybrałem opla. Jak dotąd nie żałuję, podobnie jak kilku znajomych, którzy jeżdżą tym autem.
~marek bahamas@o2.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Generalnie świetne auto dla osób które nie chcą dużo wydawać na utrzymanie auta. Mnóstwo części w dobrych cenach, prosta konstrukcja auta sprawia że w zasadzie niewiele się tam może zepsuć, może blacharka trochę słaba, ale to już niestety Gliwicka produkcja. Generalnie polecam.
~jagers77@interia.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Mam to cudo od roku i w tym czasie zrobiłem 35 tys. km Bez żadnej poważnej awarii. Używany jest dośc intensywnie i póki co brak powodów do narzekania . Częśći nowe i używane w pełnej gamie . jedyny feler to pojawiająca sie korozja
~paweł
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
pali 7 litrow na trasie , przejechałem tym autem 120tys km i zmieniam tylko olej i rozrząd troche rdzewieje ale ma prawo (nie mam chlapaczy i raz przytarłem) polecam.szukałem takiego auta ipo miesiącu kupiłem kombi 2 letnie za 16.5 tys zl
3,8
~ramodon
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Mam Opla Astre II Kombi,i jestem cholernie zadowolony. Cichy,zwawy ( jak na silnik i mase ),Malo miejsca niestety na nogi dla pasazerow z tylu.pojemnosc bagaznika ok. Ogolnie samochod oceniam na 4+. Jeden wielki cholerny mankament to spalnanie. Srednio 7l.Ale mimo wszytsko polecam wszystkim bo naprawde warto!!!!
Opel Astra G Kombi