Oceny Opel Astra G Kombi 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000

Najnowsze oceny Opel Astra G Kombi 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000

3,1
~Darker
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Znam innych użytkowników modelu, mają inne silniki (1.6 i 1.7CDTi) i wiem, że byli zadowoleni ze swoich egzemplarzy. Ja niestety kupowałem auto kilka ładnych lat temu nie wnikając w szczegóły i wybrałem zły silnik konstrukcji opla. Beznadziejne osiągi oraz wielka usterkowość, a raczej fale awarii. Turbina, głowica, dosłownie wszystko co możliwe i zazwyczaj jak domino.
2,7
~Driver
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Po pierwsze, to silnika nie wymyślił ktoś o zdrowych zmysłach. Turbo i 68km? To chyba jakieś jaja. Po drugie, co chwila się psują takie elementy jak klamki, luzują lusterka czy inne drobiazgi. Pasek klinowy, to nie wiem ile razy już wymieniałem. Drugi raz mi poszedł cały silnik. Porażka. Odradzam kupno, zwłaszcza z tym silnikiem.
~Marcinn
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Samochod bardzo dobry, dobrze wykonany, Jezeli bedziesz jezdzic z glowa i szanowac to co masz na pewno dlugo ci posluzy. Ten silnik nie lubi byc katowany i meczony. Obchodz sie z nim dobrze a on tez nigdy cie nie zawiedzie.
3,1
~admustang
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Auto za małą kasę, teoretycznie większym komforcie jazdy niż konkurencja, natomiast liczba drobnych usterek psuje moje dobre zdanie o tym aucie. Wycieki ropy, wyciek oleju, zepsuty pedał gazu, zużyty wysprzęglik (sprzęgło), mankamenty natury elektrycznej wewnątrz auta... to wszystko się zwaliło na głowę, a odkąd kupiłem te auto zdążyłem przejechać zaledwie 10tyś km. Ocena: 3-
~radeklapka
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Jak na autko kompaktowe i silnik diesle nie ma problemów z eksploatacją. Częsi są dostępne w orginale i zamienniki za rozsądne pieniądze. Ogólnie polecam ten model ale z silnikiem 2.0DTI 16V, 1,7 DTI lub 1,7 CDTI.
3,3
~Mariu
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Ogólnie auto bez rewelacji. Po prostu jeżdzi. Problemy dotyczyły głównie silnika i jego osprzętu.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
~maliniak
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
całkiem dobre auto kupione w komisie przy przeb.170000tyśkm.(nie wiadomo czy prawdziwy)auto służyło 4 lata dokręcone 55000tyśkm.
3,3
~admustang
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Może bym i kupił te auto jeszcze raz, ale na pewno z mocniejszym silnikiem...
4,1
~OLO
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
gdyby nie te szyby - parowanie ktore strasznie mnie denerwuja bylo by super
~Marko
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Całokrztał oceniam na 5 bo ten samochodzik jest tego wart. Spisuje się cudownie, nic się w nim nie psuje, jest ekonomiczny... Cóż więcej powiedzieć :D
Opel Astra G Kombi