Lista ocen Opel Astra G (28)

~kubello
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
jak na te klase to bardzo dobry samochod. dobrze sie prowadzi, a ekonomiczny i zwawy silniczek daje rade. poza tym wygodny - trasa 800km nie zmeczy mnie ani troche. dodatkowo ma calkiem pojemny bagaznik. oprocz tego dzieki skladanym fotelom przewiozlem ostanio lodowke hehe
~bolszewik
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Auto bardzo dobre. Za 11 tysięcy można mieć na prawdę niezawodny pojazd. Sylwetka nadal może się podobać, choć super szału nie ma. Jest ok. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł na drodze.
~Maniak motoryzacyjny
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Posiadam wersje 3 dzwiową, w aucie brakuje drugiej pary dzwi. Wsiadanie do tyłu do tyłu jest troche utrudnione. Bardzo duży bagażnik, chyba najwększy w swojej klasie 370l.
~michał
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Zawieszenie super na nasze dziurawe drogi, nie za twarde ani miękke. (Układ jezdny)
~adam
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
jak na jednostke 1.2 nie jest zle , bez szalenst da sie jechac , w wieksosci miasto niskie koszty oc i paliwa a do tego jak na razie bez zadnych awarii zawieszenia wytrzymuje nasze drogi ogolnie ok, (Silnik)
2,7
~Andrzej FOX
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
zbyt słaby -silnik raczej do corsy silnik awaryjny-elektronika -nidopracowany ,łapie fałszywe błędy i sam się zapędza do diagnosty -po wykasowaniu błędów jest OK. ZGROZA szukasz przyczyny a tu nic!!!!!! (Silnik)
~onlywinter
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Ogólnie to astra spełniła moje oczekiwania. Szukałem auta większego od poprzedniego (Ibiza 1,4 8V), szybszego, cichszego, i tańszego w eksploatacji.
3,7
~czarmit@op.pl
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń, oprócz trochę za słabego silnika (moc, elastyczność, spalanie w mieście zimą - 8,5; trasa - 5,8, latem miasto - 7,4; trasa - 5,4). Niewygodne siedzenia przednie (twarde, słabo trzymające boki. Drogi przegląd w Warszawie (pierwszy po roku ok 700 zł za wszystko). Dobre hamulce, tylko piszczące. Szlag mnie trafił, kiedy po 20000 przebiegu musiałem wymienić dwie końcówki drążka kierowniczego (koszt wraz ze...
~damiani63
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
wystarcza w zupełności do podstawowej funkcji samochodu-jazdy. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra G
6,2
8,1
9,5
4,1
~Roztok1
Hatchback 1.2 16V 65KM 48kW
Auto bardzo ładnie się prezentuje, ma szyberdach, dobre wspomaganie, na plus mogę też zaliczyć porządny zestaw audio. Silnik trochę za słaby, ale jak ktoś nie ma aspiracji rajdowca to nie powinien narzekać. Trochę za mało schowków. Mam to auto od niedawna więc nie mogę za bardzo niczego złego napisać o jego awaryjności.