Lista ocen Opel Astra G (86)

~Paweł
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Ogólnie bardzo sympatyczny samochód - jak na swoją klasę to świetny. Biorąc pod uwagę rocznik i segment można powiedzieć, że daje dużą wygodę w dłuższych podróżach ze względu na znakomite osiągi i elastyczność silnika. W mieście pali sporo, ale jeśli ma to być samochód do wyjazdów to w normie. Jest też o wiele cichsza niż na przykład 1.6 16v, w której przy 110-120 km/h robi sie już średnio miło. Dla odmiany w 2.0 16v nawet przy 140-150 km/h...
~chłopasek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
opel starał sie jak robił ten samochód,blacha ocynk wreszcie dość korozji,solidnie wykonane wnetrze nie ma stuków tapicerki, dobre materiały,bardzo ładny 3 drzwi i alusy 16,dużo przydatnej elektryki domykanie szyb zamek na pilota światło w kabinie gaśnie czasowo i z powolnym sciemnieniem,rygiel zamka na złodziei nie wejdzie za nic albo i nie wyjdzie sk... jak sie go tam zamknie,ale przesiadłem sie z audi 80 o klase wyższej i jednak duże auto...
~ŁUKASZ
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Jedyny problem to sporadyczne pojawianie się kontrolki \"CHECK ENGINE\", spowodowane błędem, który pojawia się po podpięciu do komputera. Pojawia się błąd położenia czujnika wałka rozrządu. Po wymianie w ASO, na oryginalny czujnik, problem nie ustąpił. Przy minusowych temperaturach problem nie występuje. Na rozgrzanym silniku przy odpalaniu, proponuję uruchomienie auta bez wciśniętego pedału sprzęgła. Jeżeli chodzi o silnik, to jedyny... (Silnik)
~KRATA LUBLIN
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Ekonomiczy- Bardzo dobry dla biednego studenta, któremu nagle wpadł pieniądz, lub dla statecznego męża. Jednak jak ktoś chce poszpanować, to NIE MA CZYM. Niech taki kupi sobie coś z przynajmniej 110KM. Ogólnie da się ruszyć ze świateł z odpowiednim skutkiem. Wystarczający na polskie drogi. Jestem bardzo zadowolony. I klima mi narazie nie potrzebna - bo zimno.
~koles154
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
ładny samochód, zgrabny, nowoczesny jak na swój rocznik, bez żadnych cudów i wydziwiań. szału nie ma tu jak w lexusie ale to masowe autko kompaktowe, tansze od np golfa iv a wcale nie gorsze.
~diwanek00@gmail.com
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
opel astra kombi dobre przestronne,auto dla potrzeb moiei rodziny jest super przy terminowych przeglondach nie zawodzi wsiadam i jade
3,5
~Maciejka
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
jak ktos ma troche kasy i chce sie troche pobawic na drodze to polecam. Dodatkowo nie jest to model tak chodliwy ja Golf IV czy 318 wsrod zlodziei, wiec mozna parkowac z mniejszymi obawami.
~PUCO
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Doskonałe rodzinne auto za niewielką kasę. Bardzo ekonomiczne i wygodne. Silnik diesla bardzo elastyczny i oszczędny. Auto co prawda nie wyróżnia sie z tłumu stylistyką ale ja uważam to za plus - nie kusi złodzieja.
~orzel_60@o2.pl
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Bez problemów. Biegi wchodzą w zasadzie idealnie, krótkie przełożenie. (Skrzynia biegów)
~Bartek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Moim zdaniem w tym samochodzie zalety przeważają nad wadami, jestem z tego samochodu bardzo zadowolony