Lista ocen Opel Astra H Cabrio (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony posiadacz
Cabrio 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
jak dla mnie naprawdę dobra skrzynia, która działa precyzyjnie. Spotkałem się z opinią osób, które marudziły,że wsteczny im słabo wchgodzi- jak widać Ci Państwo nie potrafią lub nie lubią czytać instrukcji obsługi auta, ponieważ tam jest wyraźnie i po polsku napisane, że po wciśnięciu przycisku do biegu wstecznego należy odczekać ok 2 sekund i wszystko wejdzie gładko (jak to mówią- złej baletnicy....)
~Wujek
Cabrio 2.0 turbo ECOTEC 200KM 147kW
Jak dla mnie ok, jeździłem już kiedyś Vectrą, dosyć dobrze poznałem specyfikę pracy oplowskich przekładni. Sporo osób narzeka na przełożenia i czasami ciężkie przełożenia między niskimi biegami. To kwestia przyzwyczajnia i odpowiedniej synchronizacji obroty-sprzęgło-lewarek.
~Adam
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Co do skrzyni biegów, po wcześniejszych doświadczeniach nawet z 3 lata starszym BMW przyznać muszę, że skrzynia wymaga przyzwyczajenia. Biegi nie wchodzą tak pewnie i precyzyjnie jak w nawet starszym aucie ale klasy wyższej.
~ŁUKASZ
Cabrio 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
precyzja precyzja precyzja,może przydałaby się 6stka,ale opel w tej wersji jej nie posiada,zresztą fiatowskie m32 nie powalają wytrzymałością(wiem to od kilku serwisantów skrzyń biegów)
~Sebastian
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Biegi mogłyby być dłuższe, 3 tys. obrotów przy 110, 4 tys. przy 140+ to na aktualne standardy trochę dużo no ale nie ma co szukać dziury w całym przy tej klasie auta
~chybakpicie
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dobry, płynnie działający automat. Koszty utrzymania nieduże. Mógłby mieć chociaż jeden bieg więcej, ale na swoje czasy nie było to jeszcze aż tak zabytkowe.
~HSN
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Twarda i wyraźna. U mnie czasem pojawiają się problemy z wrzuceniem 2 przy ostrzejszych przyśpieszeniach, ale ogólnie OK.
~Łukasz
Cabrio 1.9 CDTI 150KM 110kW
Biegi wchodzą precyzyjnie, lepiej, niż w poprzednim volvo. Czasem występują problemy z wrzuceniem 1 biegu
~Wojtek
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Praca wspaniala Jak na auto GT rewelacja Wyczowalny przeskok krotkiego lewarka Cos fantastycznego
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Cabrio
6,7
10,5
~Idziu
Cabrio 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Świetna, bardzo krótki skok lewarka pozwala naprawdę fajnie wyczuć auto.
Opel Astra H Cabrio