Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011 - Oceń swoje auto

Ocena Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

z przebiegiem 120 000 km, wyprodukowany w 2006 roku
~Conrad
dodał ocenę 22.08.2011 11:36:53, jeździ tym autem 4 lata, poprzednie auto opel astra II

kolejna moja ocena, uzytkuje od 4 lat, przjechalem 120 000, w sumie wieksze naprawy to pompa paliwa, wina zlego polskiego paliwa, ogolnie dosc znacznie koszty, zawieszenie super, nic nie stuka nic nie puka, orginalne klocki na tyle wyminielem przy 100 000!!! ogolnie jestem zadowolony, spalanie niskie, na pczatku 5,4 litra, teraz okolo 6 litrow male znaczenie ma jak sie jezdzi, nie zwracam na to uwagi, jak mi sie spieszy to cisne. do tego podczas budowy auto ciaga przyczepe o wadze 800 kg tony, ogolnie nie oszczedzam, oby tak dalej, oststnio troche sprzeglo zaczelo szumiec, ale licze sie z wymiana, jak na 4 lata oprocz oleju i filtrow, czesci kosztowaly mnie 3000 to nie ma co narzekac.

Spalanie 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Diesel [l/100km]
5,3

6,0

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Dodaj nowy komentarz