Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011 - Oceń swoje auto

Ocena Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Opel Astra H GTC 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

z przebiegiem 120 000 km, wyprodukowany w 2006 roku
~Conrad
dodał ocenę 22.08.2011 11:36:53, jeździ tym autem 4 lata, poprzednie auto opel astra II

kolejna moja ocena, uzytkuje od 4 lat, przjechalem 120 000, w sumie wieksze naprawy to pompa paliwa, wina zlego polskiego paliwa, ogolnie dosc znacznie koszty, zawieszenie super, nic nie stuka nic nie puka, orginalne klocki na tyle wyminielem przy 100 000!!! ogolnie jestem zadowolony, spalanie niskie, na pczatku 5,4 litra, teraz okolo 6 litrow male znaczenie ma jak sie jezdzi, nie zwracam na to uwagi, jak mi sie spieszy to cisne. do tego podczas budowy auto ciaga przyczepe o wadze 800 kg tony, ogolnie nie oszczedzam, oby tak dalej, oststnio troche sprzeglo zaczelo szumiec, ale licze sie z wymiana, jak na 4 lata oprocz oleju i filtrow, czesci kosztowaly mnie 3000 to nie ma co narzekac.

Spalanie 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Diesel [l/100km]
5,3

6,0

Sugeruję usunięcie, bo:

poprzednia ocena

powrót do listy
sortowanie według długości komentarza (zmień sortowanie)

Oblicz koszty własnej jazdy 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 2005-2011

Dodaj komentarz

Komentarz:
Podpis:
E-mail:
* pola obowiązkowe

Pewne oferty od dealerów

Opel Astra Enjoy

Rocznik: 2011. Przebieg: 104 843 km. Silnik: 1.4 benzyna.

Cena: 39 900

Opel Astra Enjoy

Rocznik: 2011. Przebieg: 109 620 km. Silnik: 1.7 olej napędowy.

Cena: 38 900

Opel Astra Enjoy

Rocznik: 2010. Przebieg: 94 551 km. Silnik: 1.7 olej napędowy.

Cena: 36 900

Opel Astra 1.7 CDTi  Enjoy

Opel Astra 1.7 CDTi Enjoy

Rocznik: 2012. Przebieg: 138 870 km. Silnik: 1.7 olej napędowy.

Cena: 39 900

Dowiedz się więcej o Opel Astra

Przeczytaj o Opel Astra

Opel Astra J - teraz trzeba błyszczeć
Opel Astra J - teraz trzeba błyszczeć Z samochodami jest trochę jak z gwiazdami show biznesu. Mogą być po prostu dobre w tym, co robią, za co zyskują szacunek. Ale czasem do zwrócenia na siebie uwagi nie wystarczy talent, momentami trzeba szarpnąć się na ozdobiony cekinami kostium od Diora i wysadzić coś w powietrze na koncercie, żeby w dzisiejszym świecie zostać zauważonym i osiągnąć większy sukces. Mniej więcej coś w tym stylu zrobił Opel. Jaka jest używana Astra J?

Opel Astra - zobacz filmy

Opel Astra Sedan 1,7 CDTI - zalety i wady auta
Opel Astra Sedan 1,7 CDTI - zalety i wady auta

Od tego odcinka zmieniamy konwencję testów. Zamiast doszukiwać się dokładnie 3 zalet i 3 wad prezentujemy Wam wszystko, co zdążyliśmy wychwycić podczas tygodniowego testu. Raz więcej będzie zalet, innym razem wad. Jak będzie tym razem? Zapraszamy do obejrzenia pierwszego wideotestu, bohaterem którego jest Opel Astra sedan 1,7 CDTI 2013.

Uwaga: Będziemy wdzięczni za komentarze, czy zmieniona formuła Wam odpowiada.

Liczba wpisów 191 462