Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slawek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Czasami plastik potrafi dokuczać, szczególnie podczas zimy gdzie dosyć twarde materiały wykorzystane w tym aucie potrafią zgrzytać. Oczywiście można sobie z tym poradzić i odpowiednio to zniwelować podczas wizyty u dobrego fachowca. Niestety w dalszym ciągu blacharka w Oplach jest w kiepskim stanie. Gdzieniegdzie pojawiły się ogniska (bąble) korozji - tylna klapa, nadproża przy drzwiach tylnich.
~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Drobne usterski się nie pojawiały. O dziwo silnik prowadzi się bardzo dobrze. Jeżeli jest coś do naprawy to jest to element bardziej poważny jak EGR do wymiany (czyszczenie się nie opłaca w dłuższej perspektywie), zawieszenie, elektryka bardzo dobre, silnik również solidny i mało usterki się nie pojawiały w ciągu 3 lat używania
~tikej
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Faktycznie nie ma problemów z drobnymi usterkami. Polecam nie oszczędzać na akumulatorze i wymieniać maksymalnie raz na 4 lata. Tuż po zakupie wymieniałem, ponieważ poprzednik nie wymieniał od zakupu i konieczna była dodatkowo wymiana klem.
~Lukdan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Oprócz tarcz i klocków nic nie robiłem w aucie
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ogrzewanie tylnej szyby i lusterek
~Kuba
Malo drobiazgów się psuje