Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tikej
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jest mocny i równo pracuje. Turbosprężarka daje niezłe doładowanie i przyspieszenie jest bardzo dobre. Na autostradzie przy prędkości 140 km/h nie jest głośny. Wcześniej jeździłem benzyniakami poniżej 100 KM i przy tej prędkości niestety silnik wył. Niestety trzeba rozpatrywać elementy ściśle związane z silnikiem. Między innymi przepływomierz lub EGR. Ten drugi już padł przy 145 tys. km przez co silnik w trakcie jazdy zaczyna pracować źle, a...
~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Jako niemechanik zbyt wiele powiedzieć nie mogę, poza tym, że awarii silnika nie miałem do pory i po ostatnich przeglądach mechanicy też nie zwrócili uwagi na jakieś stuki i tym podobne żeby były. 4 gwiazdek nie daję, bo silnik jest dość głośny (o ile silnik 1,9 miał gorszą zrywność to był cichszy). Na niemieckiej autostradzie 160-170 km/h silnik daje radę i wciąż nie ma dużego poboru oleju.
~Kuba
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Kutlura pracy na plus ale ogólnie to słabeusz z klimą dramat kląłem jak jeździlem atut to małe spalanie, osprzęt silnika drogi w naprawach do wszystkiego co sterowane elektrycznie po wymianie na nowe potrzebna adaptacja GM pomyślało jak zarobić.
~Slawek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Bardzo miła i przyjemna praca tego silnika. Trochę tylko jest mułowaty poniżej 1700 obr, ale większość diesli tak ma. Auto zbiera się naprawdę dobrze nawet jak jedzie 5 osób.
~staszewski..gregor28@gmail.com
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Troche go slychac podczas przyspieszania w miescie i na wolnych obrotach, ale elastycznosc jest rewelacyjna. Zwlaszcza podczas jazdy w trasie
~Lukdan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Dynamiczny mało palący i bez awaryjny przynajmniej u mnie
Opel Astra H Hatchback 5d