Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tikej
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Może to wina poprzedniego właściciela, ale nie wiem co musiał robić, że byłem zmuszony do regeneracji skrzyni biegów już przy 134 tys. km. Przy okazji okazało się, że inne wersje silnika mają tańsze skrzynie biegów lub można nabyć tańsze regenerowane niż do tej wersji. W dodatku przy mniejszej temperaturze koło 0 lub poniżej ciężko wchodzi jedynka, i tak było tuż po regeneracji. Przy benzyniakach nie miałem takich problemów co do skrzyni. 200...
~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Wymagała regeneracji przed 200 tys. przebiegu. Koszt nie był duży, więc pewnie kolejne 100 tys. będzie bez napraw, ale generalnie biegi wchodzą gładko. Zbiera się ciężko pierwszych dwóch biegach, ale w dieslach wszystkich które miałem tak było. Poza tym chyba ok.
~Kuba
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Fajne chodzi biegi wchodzą lakko jest precyzyjna ale co z tego jak jest wadliwa ma problem z łożyskami usterka predzej czy pozniej i tak się pojawi nawet pomimo lekkiego traktowania pojazdu.
~Slawek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Skrzynie biegów chodzi bez żadnych zgrzytów. Biegi wchodzą w zasadzie jednym paluszkiem. Rewelacyjny jest 6 bieg szczególnie na trasie, chociaż można go też załączać w mieście już przy prędkości 60-70 km/h
~Lukdan
Dobrze zmienia biegi