Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW 2007-2013 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tikej
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
W tym przypadku świetna konstrukcja. Auto prowadzi się pewnie i dobrze trzyma się drogi. Na zakrętach nie czuć pod lub nadsterowności. Co mnie osobiście dziwi to, że trudniej mi się parkuje przodem niż samochodem z podobną szerokością, ale dość sprawnie idzie parkowanie tyłem i równolegle.
~Kamil
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Prowadzi się doskonale! Na zakrętach czuję się bardzo pewnie i zawieszenie nie stuka, świetnie amortyzuje, a kierwonica chodzi lekko. Jeździłem Fiatem Brava, Stilo, Seicento, Polo, Passatem, Focusem i generalnie stawiam w pierwszej trójce jeżeli chodzi o ten element samochodu.
~Kuba
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Bardzo dobrze sie prowadzi to prawdziwy plus tego auta zawieszenie mocne tam psuja sie tylko łaczniki stabilizatora tuleje i sworznie wachaczy nic wiecej po 290 tys amortyzatory dalej suche.
~Slawek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Auto trzyma się bardzo dobrze drogi. Po przejechaniu nim ok 50 tyś km w Polsce w zasadzie nic nie stuka i nic nie musiało być wymieniane.
~staszewski..gregor28@gmail.com
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Momentami za twarde zawieszenie jak na polskie drogi. Natomiast podczas jazdy w łukach trzyma sie rewelacyjnie.
~Lukdan
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Mogło by być trochę lepiej bardziej sztywniej ale to moje zdanie
Opel Astra H Hatchback 5d