Ocena kierowcy - Opel Astra H Cabrio

DEJW-80, 12 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Rok produkcji 2007
Opel Astra H Cabrio 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
Inne : CO NAJBARDZIEJ MNIE ZASKOCZYŁO W TYM AUCIE?NAPISZE TAK MIAŁEM DUŻO SAMOCHODÓW,BMW,MERCEDES AUDI,VW OGÓLNIE TYLKO NIEMIECKIE MARKI.NIGDY NIE MIAŁEM OPLA.UWAŻALEM ,ŻE TYMI AUTAMI JEŻDZĄ NIEMCY KTÓRZY PRACUJĄ NA TAŚMIE,CZYLI BIEDOTA.PRZEJECHAŁEM SIĘ NIM I STWIERDZIŁEM,ŻE NIGDY BYM NIE POWIEDZIAŁ,ŻE TO OPEL.BARDZO DOBRZE MI SIĘ NIM JEŻDZI.JESTEM ZADOWOLONY BARDZIEJ NIŻ Z MAREK SAMOCHODÓW KTÓRE WCZEŚNIEJ WYMIENIŁEM.BRAWO DLA OPLA,ŻE TAK MIŁO MNIE ZASKOCZYŁ.
NAPRAWDE BARDZO FAJNY SAMOCHODZIK.MAM OPELKA W CZARNYM KOLORZE,JAK GO UMYJE I JADE SIĘ POLANSOWAĆ TO PRAWIE KAŻDY PATRZY.PRZYCIĄGA UWAGĘ NA ULICY.DLA KAWALERÓW SUPER SPRAWA,KOBIETY PATRZĄ JAK W ŚWIĘTY OBRAZEK,HIHIHI.BARDZO DOBRE NAGŁOŚNIENIE.AŻ MIŁO SIĘ SŁUCHA MUZYKI.
Bardzo przyjemna i cicha praca silnika,na światłach trzeba się wsłuchać czy silnik pracuje tak cichutko chodzi.Nie jest to rakieta w tym silniku 1.6,ale bardzo dobrze sobie radzi na drodze.Jest bardzo oszczędny i prosty w budowie silnik,bez turbin itd.polecam.
bardzo fajna zmiana biegów,przy 60km można śmiało już dać 5 bieg.
ŚWIETNIE TRZYMA SIĘ DROGI,JEDZIE SIĘ JAK PO SZYNACH,OPEL SŁUCHA KIEROWCY,JEDZIE TAK JAK CHCESZ.NAWET PRZY SZYBKICH PRĘDKOŚCIACH WCHODZI SIĘ W ZAKRĘT PEWNIE.SUPER.
OGÓLNIE DO PRZODU JEDZIE SIĘ DOBRZE,GORŻEJ Z COFANIEM,POLECAM CZUJNIKI COFANIA.
OGRZEWANIE JEST ZAJEBISTE,NADMUCHY NA SZYBĘ BARDZO DOBRE,KLIMATYZACJA BARDZO DOBRZE SCHŁADZA.OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONY.
JESTEM WYSOKIM MĘZCZYZNĄ MAM 193CM.ALE NA BRAK MIEJSCA NIE MOGĘ NARZEKAĆ.OPEL POMYŚLAŁ RÓWNIEŻ O WYSOKICH OSOBACH.GRATULUJE.
SUPER,BARDZO DOBRZĘ.
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY CO DO SPALANIA.TAKIE AUTKA SZUKAŁEM W BENZYNIE.SREDNIE SPALANIE W CYKLU MIESZANYM NIE PRZEKRACZA 7 LITRÓW.MIASTO 8 A TRASA NAWET SCHODZI PONIŻEJ 6 LITRÓW.OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI PRĘDKOŚĆ DO 120KM.TYM AUTEM TRZEBA SIĘ LANSOWAĆ,CZYLI SPOKOJNA JAZDA.
BARDZO MAŁO SCHOWKÓW.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ECOTEC 115KM 85kW [l/100km]