Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Bardzo dobra!! Jedna rzecz mnie zastanawia - jak klimatyzacja jest skierowana na przednią szybę i wjedzie się w teren gdzie jest duża wilgotność (okolice jezior, łąk i.t.p. ) to na przedniej szybie od zewnątrz potrafi się skraplać para!!!! W żadnym samochodzie mi się to nie zdarzało ! :)
~Zawiedziony
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Spory zawód. Mam porównanie do Almery z podobnym silnikiem 1,5 benzyna i różnica w czasie nagrzewania oraz schładzania wnętrza latem jest kolosalna. Niestety klimatyzacja w oplach nie należy do czołówki, można popytać w servisach specjalizujących się w temacie. Wg mnie poważna wada.
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
ogrzewanie mogło by szybciej grzać, z tyłu upału nie ma, aby było ciepło klienci z przodu są ugotowani, klimatyzacja w stosunku do astry h to jakaś porażka, dwa razy w roku czyszczenie i potrafi śmierdzieć jakby kot zdechł
~polo
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
fotele przypalaja 4 litery,uzywam tylko na 1,doskonala jest podgrzewana kierownica i elektryczny ogrzewacz powietrza w nagrzewnicy(opcjado benzyny za 1tys), w tym roku nie skrobalem szyb bo po 2 min byly odszronione:))
~jagodek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Przydałaby się większa dystrybucja na tył pojazdu, ale nie jest źle. Kierowca i pasażer muszą zeskrobywać lód latem, tak mocno chłodzi. W zimie rozsądne ogrzewanie staje się niezauważalne.
~Mirek
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
parowanie szyby po włączeniu klimatyzacji,słaby nadmuch.Poulewach woda stoi na prawej wycieraczce. Silnik dmuchawy piszczał,po 4 interwencjach w serwisie wymiana.
~pawel393@onet.eu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
co prawda nie miałem na razie okazji wypróbować ogrzewania ale chłodzenia działa bardzo dobrze dwustrefowy automat daje radę nawet gdy na dworze jest gorąco.
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Przy dwu strefowej klimatzacji to zima jest ciepło i trzyma dobrze ogrzewanie, a latem klimatyzajca chodzi cicho i dobrze chłodzi.
~motobob4
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
klima chłodzi dziwnie, głównie na nogi (przy trybie na kabinę), wentylacja bardzo cicha
~Marpen
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Mam autko z automatyczną klimą. Zimą troszkę wolno się nagrzewa. Ale to chyba taka natura tego silnika.
Opel Astra J Hatchback 5d