Lista ocen Opel Astra J Sedan (81) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Zakup Astry uważam za naprawdę dobrą decyzję, długo szukałem auta w tym segmencie o podobnych właściwościach i Opel wygrał więc jak dla mnie świetna sprawa i mogę spokojnie polecić osobom, które poszukują auta uniwersalnego o dobrych właściwościach jezdnych i wystarczającym bagażniku na miejskie zakupy oraz rodzinne wakacje. Owszem samochód nie szokuje ponaddzwiękowymi osiągami ale skoro ktoś decyduje się na takie auto to od razu wiadomo, że...
~Kirdan
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Opel stanął na wysokości zadania, wypuścił samochód który ma piękną linię nadwozia, ciekawe wnętrze i świetny silnik. Fabryczna instalacja LPG pozwala na ogromne oszczędności, a przy tym wszystko jest zamontowane fabrycznie, tak jak powinno być - bez żadnych doklejanych na silikon kontrolek. Po przejechaniu prawie 50.000km mogę szczerze polecić każdemu samochody z fabrycznymi instalacjami w Oplu, szczególnie że jako jedna z niewielu marek...
~schneiper
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Przesiadłem się z nieco mniejszego samochodu, silnik 1.4, 75KM, instalacja LPG montowana we własnym zakresie. Szukałem samochodu większego, z dobrym, dość mocnym silnikiem (sporo km poza miastem na drogach krajowych) i - w związku z brakiem problemów z instalacją LPG w poprzednim samochodzie - fabryczną instalacją LPG. Wybór padł na Astrę IV - sprawdzony silnik (nie słyszałem o większych problemach), dobrze spasowany z LPG, dobre wyposażenie...
~Ulu
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Samochód dobry do przemieszczania się z punktu A do B bez żadnych fajerwerków. Ale diabeł tkwi w szczegółach - w trakcie użytkowania wychodzą małe ale liczne mankamenty które wpływają na ostateczną ocenę samochodu. Subiektywnie wydaje mi się, że samochód nie jest właściwie dopracowany i przemyślany. Po przejechaniu 47 tysięcy km mogę powiedzieć ,że kolejny raz tej marki nie wybrałbym dla swojej rodziny jako samochód do jeżdżenia na co dzień.
~robo38
Sedan 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Rok walczyłem w serwisie z FABRYCZNĄ instalacją LPG! Nieporozumienie. Serwis-umiejętności mechaników nie przystoją do cen. Poza tym nie ma co narzekać, w porównaniu wcześniej użytkowaną Skodą, ceny autoryzowanego serwisu do akceptacji. Wadą jest to, że OPEL zablokował dostęp do komputera sterującego LPG. Kolejną wadą jest konieczność sparowania czujników w kołach po każdej ich wymianie! To nieporozumienie!
~Andrzej
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Jestem zadowolony z auta. Chciałem koniecznie nowe auto z fabrycznym LPG około 120-150 hp(użytkowanie tańsze niż na benzynie i dieslu. A dodatkowo mniejsza ilość rzeczy które mogą się popsuć jak w ropniaku) więc miałem do wyboru albo Tipo z t jetem albo Astre. Wybór padł na Opla ze względu na lepszy komfort i wyposażanie za określony budżet. Auto nadal produkowanie nie można wybrać roku produkcji 2018
~Glok
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Auto godne polecenia. Przyjemność z jazdy bardzo duża. Co do silnika to oczywiście im więcej mocy tym efekt przyśpieszenia lepszy, natomiast w tym przypadku do normalnej jazdy oczywiście z opcją swobodnego wyprzedzania to wystarczy. Przebieg mam dopiero 500 km ale jezeli wszystko bedzie tak jak do tej pory to rewelacja. Cena w porównaniu do konkurencji naprawde dobra szczególnie w stosunku do wyposażenia.
~Marek
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Samochód całkiem przyjemny, wadą jest wręcz tragiczna jakośc wykonania. Praktycznie całe dodatkowe wyposażenia jak nawigacja, ksenony, automatyczne wycieraczi sprawia problemy. Na dodatek serwiś (OPEL Środula) używa do naprawy niekonwencjonalnych materiałów jak taśma klejąca. Myślę ze gdyby to auto w takim wyposażeniem i silnikiem zrobiła by np. Skoda było by duzo lepiej.
~posiadacz
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Posiadam Astrę od nowości z fabryczną instalacją LPG. Przejechałem prawie 70tys. km i jestem bardzo zadowolony. Wymiana oleju i filtrów, zero usterek, nawet żadna żarówka się nie przepaliła. Hamulce oryginalne, regularnie czyszczone prowadnice klocków. Polecam to auto. Spalanie LPG w trasie około 8,0-8,5l100km, miasto około 9,5l100km
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sedan
8,9
9,7
~dd
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Astra 1,6 kupiona w styczniu 2015 z upustem rocznikowym. Przejechane zaledwie 300km tak więc są to moje pierwsze wrażenia z użytkowania sam. podobno najważniejsze. Stosunek ceny do jakości bezkonkurencyjna. W cenie do 55 000 zł konkurencja leży na łopatkach. Wersja sedan duży i wygodny sam. Silnik o mocy 115 KM wystarczający z lekkim zębem.
Opel Astra J Sedan