Lista ocen Opel Astra (6628)

~Vallium
Hatchback 5d 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jakość wykonania na przyzwoitym poziomie. Dobre materiały wnętrza (wersja Sport) choć plastiki w środku lubią poskrzypieć (daszek nad zegarami to jakaś tragedia). Wygodne fotele , w miarę przestronnie jak na HB, wygodne nawet w dłuższych trasach nie męczy tak bardzo.
~Adam
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
założenia jakie miałem względem nowego auta astra spełniła w 100%. Przed poprzednim autem miałem vectrę B - czuję się jakbym wrócił do dawnego znanego mi auta i kolejne zaskoczenie - ta astra wyraźnie przerosła starszą vectrę dosłownie pod każdym względem. Mega pozytywnie
3,7
~robert_gze
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód kupiony w 2013 jako używany od dealera (po leasingu). Miał przejechane 23 tys. km. Jest to mój pierwszy samochód i w sumie jestem zadowolony. Nie jest to nic specjalnego, ot zwyczajny dupowóz, ale za takie pieniądze (40 tys zł w 2013), trudno się do czegoś przyczepić. Z perspektywy czasu uważam, że był warty swojej ceny.
~Chomik
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Auto oceniam obiektywnie przez pryzmat ceny bo wiadomo że są dużo lepsze samochody. Zapłaciłem za nową astre 63tys zł W tej cenie i klasie mialem do wyboru jeszcze tylko renault fluence ze słabym wolnossacym benzynowym silnikiem 1.6 115KM z gorszym wyposazeniem i bez instalacji lpg. Reszta to dobrze wyposażone auta z segmentu B. W astrze dostałem oprócz podstawy: czujniki parkowania tyl, wyzszy model radia z usb aux wiekszym wyświetlaczenim i...
~produkuję się
Hatchback 5d 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Typowy przedstawiciel klasy kompakt, nie lepszy ani nie gorszy od konkurencji, a trochę tańszy w zakupie. Dobrze nadaje się na auto rodzinne, codzienne wjazdy do pracy czy w trasę dzięki 6b skrzyni, choć dla szybkich kierowców będzie stanowczo za wolne. Przy wyprzedzaniu warto wziąć pod uwagę niską moc. Bagażnik jest całkiem pojemny jak na hatchbacka 5d. Łatwo kupić dobrze wyposażone auto, choć trzeba uważać na mocno wyeksploatowane...
3,6
~Adrian
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przeciętny nijaki samochód, niczym się nie wyróżniający.
3,2
~Aldaron
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Podłogowe auto z firmy farmaceutycznej z pewnym przebiegiem 5 lat serwisowane tylko w ASO, przebieg 100% potwierdzony znana cała historia serwisowa. Wydawałoby się że nie powinno zaskakiwać, a jednak i to bardzo niemiło zaskakuje.
~chudy
Hatchback 5d 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Całokształt wypadł naprawdę dobrze. Samochód ładny, ekonomiczny, nie sprawiający jak narazie żadnych problemów. Opisuje samochód wyprodukowany po 2014 roku czyli po facelifting, jak tu znalazłem tylko do 2012.
~Paweł
Opel Astra G
Sedan 1.6 16V 101KM 74kW
Słowem wstępu - toporny, pancerny i przeciętny do bólu samochód, przewyższający swoich rówieśników wyjątkową trwałością. Pomimo wieku (niedługo będzie pełnoletni!) samochód nie psuje się i jest w zasadzie niezawodny. Piszę opinię o mojej Astrze po raz drugi na tym portalu, ostatnią napisałem już 4 lata temu, a samochodem nadal jeżdżę więc stwierdziłem że warto dopisać więcej informacji.
3,6
~fioletowy
Opel Astra G
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jest dobrze. Pewnie mogło być lepiej, ale kilka szczegółów decyduję o końcowej ocenie.
Opel Astra