Lista ocen Opel Calibra (194) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 412 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin B......
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
TU to akurat głośno nieważne czy powoli bo do 120 przeciętnie ale powyzej dardzo głośno,silnik też nie jest cićhy ale tak chyba miało być
~piwex007
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
moim zdaniem wyciszenie jest ok ale po przekroczeniu 3 tyś obr ( 110km/h ) już robi sie troche głosniej ( wiadomo :) osobiscie mi to nie przeszkadza :)
~majo
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
na rownej nawierzchni mozna rozmawiac szeptem nawet przy 130km/h. jest cicho na niskich obrotach slychac tylko przyjemne mruczenie widlastej szostki.
~spark
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Niestety są to samochody nie są młode dlatego wyciszenie nie jest rewelacyjne ale jak na lata w których był produkowany uważam że jest nieźle.
~irish76 (irish arth)
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
Przy 220km/h na autostradzie mogę szeptać kobiecie miłe słowa, a ona nie ma żadnych problemów z ich usłyszeniem. Wyciszenie jest po prostu niesamowicie dobre!
~chuti
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
spójrzcie na współczynnik oporu powietrza i wszystko jasne....mimo ,że drzwi bez ramek nic nie świszczy przesadnie przy dużych prędkościach
~adbrobert@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
DOPIERO JAK SIĘ GNIECIE NA GAZ TO SŁYCHAĆ SILNIK.....NO ALE JEST TO PRZYJEMNY DŹWIĘK....SPORT.TŁUMIK POMAGA W UZYSKANIU POŻĄDANEGO EFEKTU ;-)
~Picek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ogulnie słychać dośc opony kierunkowe ale jakieś dziurksa to tak śrenio. Szumy od 150 w góre też gośne ale w porównaniu do innych aut i tak małe :)
~franc 26
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
przy jezdzie tak do 100/110 jest bardzo cicho apuzniej im szybciej tym bardziej glosno .mi to akurat nie pzeszkadza

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~19szymon87@gmail.com
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto sportowe - miły szorstki bas, silnik pracuje też godnie więc nie będzie nas bolała głowa po dłuższej jeździe tym autem ;)