Lista ocen Opel Calibra (233) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 373 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba B.
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na coupe REWELACJA! Z tyłu mogą podróżować bardzo wygodnie dwie osoby pod warunkiem, że nie są wyjątkowo wysokie, a przód to wogóle bajka:)
~rtrafal@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak wczesniej wszystko pod reka dobrze wykonane ale tylna kanapa TRAGEDIA no ale ktobytam chciał jezdzic z tyłu mój pies sie miesci spokojnie:)
~robert
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
z przodu miejsca naprawdę dużo, siedzi sie bardzo wygodnie. na tylnej kanapie miejsca raczej niewiele wiec na dłuższą drogę nie polecam.
~opelmeister
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
dużo przestrzeni dla kierowcy, z tylu też sporo miejsca , wadą jest tylko skośne słupki boczne z tyłu. Wysokie osoby mogą mieć problemy
~Irish76
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
Wystarczająco. Jako kierowcy było mi bardzo wygodnie. wiadomo, że z tyłu ktoś powyżej 170 cm nie będzie miał super wygodnie.
~k7393
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na auto w nadwoziu Coupe jest bardzo dobre. Jestem wysokim i dużym mężczyzną, lecz bardzo wygodnie prowadzi się mi moją Calibrę.
~IZA
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Zdecydowanie więcej miejsca niż w Golfie 3.Bardzo wygodnie się siedzi w tym autku,fotele bez porównania wygodniejsze niż w Golfie 3!
~Karol_Volvo
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jest to bardzo przestrzenne Coupe. Trudno jest wsiadać jedynie do tyłu osobą które są wysokie, lecz dają rade :)
~majo
Coupe 2.5 i V6 170KM 125kW
jak na nadwozie tego typu oferuje sporo miejsca zarowno z tylu jak i z przodu.nie wygodnie beda mieli wysocy uzytkownicy.
Dziennik kosztów dla Opel Calibra
9,5
~Falcon
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Wyprofilowane fotele świetnie trzymają na boki, przy dłuższej jeździe nic nie boli. Duzo miejsca z przodu, i nie najgorzej z tyłu.