Lista ocen Opel Combo C (48)

3,3
~dąbek
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
samochód fajny gdyby nie problemy ze skrzynią biegów
~BRONKOL
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Bardzo przyjemny samochód,jeździłem poprzednim egzemplażem i poprawino wszystkie usterki np. ogrzewanie. W standardzie ABS,nowoczesny silnik i przestronne wnętrze. Polecam serdecznie.
2,5
~rembel
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Tragedia, problemy ze sterowaniem silnika, elektryką, czujnikami, komputerem, zawieszeniem, klimatyzacją (Silnik)
2,9
~raasko
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Największę wadą tego auta to komfort a w zasadzie jego totalny brak. Auto ma przejechane 80 000km i żadnych poważnych usterek.Ma niewielkie gabaryty więc nie ma problemu z parkowaniem.
~dawzaj@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Można sie doczepic tylko dopierwszego biegu ktory poza tym ze do ruszania do niczego wiecej sie chyba anm nie przyda, za to 3 4 5, juz o wiele lepiej (Silnik)
3,5
~moby33
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Auto mam od roku i przy delikatnej jeździe miasto/krótkie trasy pali 5 litrów. Przy delikatnej jeździe na trasie ale prędkość ok 80/h 4 litry natomiast na autostradzie przy 130 niestety 7,5 litra. Niestety mały silnik przy takich prędkościach ma duże obroty co ma przełożenia na spalanie a także powierzchnia czołowa (wyższy dach) także ma znaczenie. Jeśli chodzi o awarie to żadnych nie było. Właśnie mija gwarancja i nic się nie zepsuło. Jedyny... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~:)
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
jak na ten silnik to bardzo dobrze.z 5 przy obciazeniu bez problemu mozna wyprzedzac kolume samochodow (Silnik)
~kyniu
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
dla osób które dużo jeżdzą wożąc towary oraz maja lekką stopę autko polecam
3,5
~Krzysztof
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Silnik z intercoolerem. Może być chociaż trochę za mały do tej masy. Trzeba trzymać obroty powyżej 2000 bo inaczej katastrofa. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Combo C
6,6
2,3
~legesc@orange.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
bez przerwy zatykający się w jezdzie miejskiej filtr cząstek stałych.Serwis Opla przez dwa lata gwarancji nie poradził sobie z problemem.Do dzisiaj nie wiem kiedy ma się wlączać oczyszczanie i czy kontrolka ma sygnalizować fakt oczyszczania.Serwis Opla też nie wie. (Bezawaryjność (drobiazgi))