Lista ocen Opel Combo C (48)

~gitara
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Samochód wart uwagi zwłaszcza dla osób wykorzystujących go zarówno do celów rodzinnych jak i do pracy. Nie wiem czy wystawione przeze mnie 4 gwiazdki to nie ciut za mało, bo przecież ocena odnosi się nie do samochodu luksusowego tylko w zasadzie dość prostego dla przeciętnego użytkownika. Jest to mój drugi Opel combo. Pierwszy był pięciolatkiem a ten kupiony u dealera jednorocznym z wyprzedaży. W sumie jednym modelem jeżdżę już 14 lat. Niby...
3,2
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Jeżdżę Astrą 1,7 (isuzu) w porównaniu do Combo 1,3 (fiat) rewelacja. Pasek rozrządu w oplach jest zaletą, łańcuch wadą (nigdy nie wiesz kiedy napinacz pójdzie).
3,2
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ekonomiczne auto dla celów służbowych ...póki nowe, ponieważ po 165000 km zamieniło się w skarbonkę bez dna i pochłaniacz czasu. Bardzo głośne, ale i cechujące się dobrymi osiągami mimo niewielkiej pojemności silnika. Zła widoczność, trochę denerwujących usterek elektryki towarzyszących combolotowi od nowości, ale jakie auto tej klasy jest bez wad? Obecność sztywnej i dobrze wyprofilowanej półki nad głową: dla mnie bomba!
3,5
~ipaq
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
No niby wszystko ok. ale tego auta bym nie kupił, Dlaczego? A bo wykonane na odp...... się, słyszałem że montowane w polsce - Boże co za wstyd - i to na całą Europe, po Stanach też się rozejdzie bo z GM na wizytacje przyjeżdżają, Uszczelki przy oknach odłarzą, deska z plastików made i china ( nawet nie China - CHRL) i jeszcze nie dopasowane tak jak należy, pomiędzy zgrzewy blach karoseri to miejsczmi palca można wsadzić, no poprostu bodaj ta...
~IR
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Samochód oceniam bardzo dobrze. jest świetna propozycja dla większej rodzinki. Zmieści się praktycznie wszystko i jeszcze w 4 osoby można dość komfortowo poruszać się po trasie. Silnik jest w miarę zrywny jak na tak małą jednostkę i oferuje dosyć dobry poziom zużycia paliwa. Nie spotkałem się z żadnymi poważnymi usterkami.
4,1
~Mateusz
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Samochód idealny dla rodziny oraz do małego biznesu. Szukać wersji z klimatyzacją.
~eddi29@op.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Auto cały czas w ruchu. Fakt, że daje mu dużo w zamian. Olej co 15 tys km, Mobil 1 0W/40, do tego wszystkie filtry. Tanio nie jest ( bardzo drogi filtr paliwa, który wymieniam co drugą wymianę oleju) ale mam pewność i dowód na to że sie opłaca. Paliwo tylko na dobrych stacjach, często Verva.
~wojtek.cieslak@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Myśle że udany wybór trzeba się przyzwyczaić do wkręcania się na obroty, prócz tego nie widzę większych wad.Przed kupnem jechałem berlingo i combo zdecydowanie łatwiej sie prowadzi i lepiej jest wykonany.
~zdrajczyk
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Według mnie 4 z duuuuużym plusem, bliżej piąteczki dlatego ocena ogólna - DOSKONAŁE AUTKO. Połączenie praktycznego, małego dostawczaka z autkiem miejskim, na krótkie (do 500km) trasy. Pomimo tego że to Opel, auto jest warte uwagi :)

Usterki Opel Combo C

Opel Combo C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~Michu75
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Całkiem wygodny samochód, a przy tym w miarę niezawodny i całkiem pakowny. Ale zainteresowanym polecam w wersji z silnikiem 1.7 CDTI