Lista ocen Opel Corsa A (79) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
w 3 duze osoby mozna jechac nawet w trase lub 2 wieksze i 2 mniejsze w 5 osob to bedzie mordega fotele przednie dosc dobre i da sie wytrzymac jakies do 200 km pozniej trzeba maly postoj chocby na 5 minut pewno palacze to wykorzystaja innaczej :) bo ja zucil i zero palenia ustawiam zreszta jak bym porownal to z tigra to bym pwiedzial ze super haha ale jest przecietnie
~olszowka@prgw.com.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
4-ry dla kierowcy i przedniego pasazera. Osoby z tylu juz nie beda tak zadowolone. Ale z powodu wielkosci samochod nadaje sie do jazdy w dwie osoby + bagaz. Jazda w 5 osob /na tyle jest zarejestrowany/ bylaby juz meczaca, poza tym nie wyobrazam sobie tez gdzie mozna by umiescic ich bagaz. No chyba ze wszyscy mieliby ze soba tylko chusteczki higieniczne.
~Pawelec
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jest to malutki samochodzik z przestrzenią wewnątrz jest ciężko. Mam 189 cm i delikatnie dotykam głowa podsufitki ale to tylko na plus bo zmusza mnie to do częstego chodzenia do fryzjera:) Na tylnej kanapie jest gorzej moim zdaniem siedziska są za krótkie. Uciążliwe jest wchodzenie na tylna kanapę w wersji 3 drzwiowej.
~Mihó
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Taki mały a taki duży... Ilość miejsca z przodu mnie po prostu zaskoczyła. Choć jeździłem większymi samochodami, ten nie sprawia wrażenia ciasnego, bardzo dużo miejsca można nawet powiedzieć. Z tyłu też mi się zdarzało podróżować, kłopotów z nogami nie miałem. Przestrzeni na bagaż też dosyć (autko nawet pomagało w przeprowadzce)
~welpadz@o2.pl
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
O ile wzrost kierowcy nie przekracza 2m to jest dość wygodnie przynajmniej z przodu. Z tyłu jest już trochę gorzej, chociaż 2 osoby siedzące z tyłu będą miały raczej dość miejsca kiedy już uda im się tam wejść. Podróżowanie w 5 osób jest dość uciążliwe i raczej nie polecam.
~grzechu506
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
kierowca ma dobrą przestrzen gorzej z pasarzerem bo przy moim wzroscie nogi są w gorze a na tylnej kanapie to osoby przy wzroscie160cm czują sie dobrze. Choć w dowodzie jest napisane ze peico osobowy to na tylnej kanapie prblem jest zmiescić trójke dzieci 10l etnich
~krzysiekalb@vp.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu o wzroście maksymalnie 185 cm miejsca wystarcza. Dla pasażerów z tyłu stosunkowo mało miejsca na nogi. Podróż we trójkę z tyłu jest raczej męcząca i dla wyższych osób mało miejsca nad głową.
~Korsiarz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na wymiary zewnetrzne samochodu jest ekstra. Z przodu nie ma co narzekac, z tylu tez jest nie zle moglo by byc troche wyzej ale to przez szyberdach. Bagaznika tez clakiem spory, spokojenie w 3 osoby mozna sie zabrac na wakacje.
~rad24
Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW
Miejsca pod dostatkiem, każdy znajdzie wygodną pozycje. Troche mało wygodnie siedzenia na dłuższe trasy. Moim zdanie miejsca pod dostatkiem zarówno na przednich jak i tylnych siedzeniach.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa A
9,7
~gdereck@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jechałem tym samochodem w 4 osoby na wakacje, nie było problemu żeby się zabrać mimo że to wersja 3-drzwiowa. Limuzyna to to nie jest... ale w tym segmencie ciężko znaleźć coś bardziej przestronnego.