Lista ocen Opel Corsa A (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiekalb@vp.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Cena giełdowa za mój model to 2000 zł. Nie sprzedaję go bo nawet za sumę sporo większą nie znajde tak niezawodnego auta jak moje. Opel było odpowiednio serwisowany i podwozie podwójnie zabezpieczone przed korozją. Na dolnej części drzwi zostały wstawione reperaturki podobnie jak tylne nadkola (obie strony). Rdza pojawia sie, ale nie są to duże ogniska. Spowodowane przez niefortunne obicia lakieru etc. Stan auta dużo lepszy niż innych cors z...
~kierowca
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
w moim wypadku to jak powiedzial kociniak jestem dzieckiem sczescia a ze urodzilem sie w niedziele to powno chyba tak jest/ pojazd kupiona tanio za grosze, wpakowalem sporo grosikow:)a na bank wiecej jak dalem:) bo dale tyl co nic na paliwo wydaje mniej jak kiedy indziej obecnie to maxx 150zl na mc, co do jakosci to po moich naprawach pozakupwych jest oki i nieumiem nic wiecej powiedziec
~kama~
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Tani samochodzik nie dla wymagających. Jak to sie mowi- byle na glowe nie kapalo :)) ale jak na swoje latka nie jest zly- gorsze jezdza po drogach Niekiedy nowe samochody psują się czesciej od tych starych i czesci maja dwa razy drozsze i trudniej je dostac. Wiem juz ze nigdy nie zdecyduje sie na nowy samochod Jak juz to na nowsza corse :)
~Corsarz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Corsa A 1,2 - za żalośnie niskie pieniadze rzędu jednej przeciętnej wypłaty (1,5k zł) mamy samochód, którym wygodnie i tanio się jeździ. Nie wiem, dlaczego ludzie jeżdżą maluchami jak mogą sobie za grosze corse kupić (lub inne). Małe spalanie i tanie części. Żadko się psuje - życ nie umierać. Dla biednego studenta ideał.
~Outsider Max
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
auto kupiłem wraz z moją dziewczyną która upatrzyła to cudne autko, do tej pory nic w nim nie zmienialem ani nie naprawaiałem, fakt że blachy są po remoncie ale na wiosnę będę musiał się zająć drobną kosmetyką na którą wydam max 100zł. Auto naprawdę godne polecenia
~Korsiarz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Polecam! Ale tylko z mocniejszymi motorami. 1,0 nadaje sie tylko do miasta. Samochod dobrze trzyma cene za 11- 12 letnie auto trzena zapłacic około 10-11 tys. zł. Corsa to naprawde dobre auto choc jak wszystkie samochody ma swoje wady i zalety;)
~rad24
Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW
Bardzo dobry samochód za rozsądna cenę. Samochód mało awaryjny. Wydatki ograniczają sie do regularnych wymian filtrów, olejów, płynów i częsci mechanicznych, które ulegają zużyciu ze względu na kiepską jakość naszych dróg.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
4 lata temu kupilem go za 9000zl i mysle, ze za ta cene nic lepszego bym nie kupil, nie zaluje tego zakupu. Teraz jest wart pewnie z 2000zl i mysle, ze 100razy lepszy niz np. Polonez za ta sama cene...
~Hiszpan
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Kupiłem auto za 6500zł jako 10 latka. Zrobiłem blisko 35000km w 3 lata w zasadzie wymieniając jedynie elementy eksploatacyjne. Gdyby nie rdza pewnie bym zostawił to autko jeszcze na kilka lat.
~arrow30@o2.pl
Sedan 1.5 D 50KM 37kW
Za 900zł diesla na chodzie i pełnosprawnego innego nie kupił bym. Jestem bardzo zadowolony bo tyłek wozi i taniej jeżdrze niż moja żona coltem 1,3 na gazie. Więc rewelka