Lista ocen Opel Corsa A (67) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mihó
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Bardzo dobrze, we wszystkich kierunkach. Szkoda że lusterka nie są w moim golasie ustawiane od środka. Niższym osobom może szkodzić małe pole widzenia w lusterku
~welpadz@o2.pl
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
Widoczność jest akurat mocną stroną corsy. zarówno przodem jak i tyłem można parkować praktycznie zderzak w zderzak bo widoczność na to pozwala.
~rad24
Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW
Bardzo dobra widocznosć we wszystkich kierunkach. Czasami jednak po pewnym czasie lusterka lubią się same przestawiać - lewe szczególnie, prawe oki.
~Krechu
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
Przy skręcie zasłaniają słupki, szczególnie jak się tam nanosi zrzutów z wycieraczek dla kierowcy o wzroście 186 strasznie przeszkadza wsteczne lusterko
~damian
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
doskonała, wszytsko widactak jak należy nawet przy parkowaniu tyłym, ogromna szyba tylna, tylko troszke przeszkadzaja słupki przednie
~Sony
Hatchback 1.4 i 82KM 60kW
ludzie nazekaja ze podobno lusterka male ;) ale jak dla mnie nie sa male :) jest ok przy cofaniu tez sporo widac :))
~kama~
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
jak dla mnie rewelacyjna Wszystko swietnie widac, zwlaszcza tylna szybe ma duza Nie kazdy samochod moze sie pochwalic taka :)
~Hiszpan
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Rewelacyjna jak dla mnie widzę dokładnie gdzie kończy sie auto i mogę dzieki temu wjeżdżać nawet w ciasne luki.
~Pawelec
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Bardzo duża przednia szyba, cieniutkie słupki a, b i c wpływają na świetna widoczność.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa A
9,7
~kierowca
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
sporo szkla waskie slupki wiec nie moze byc innaczej moze jedynie szybka dzielona z przodu ale to pikus