Lista ocen Opel Corsa A (69) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
i tu mam problem bo w moim wozidelku jak na diselka jest cicho a tu i uwdzie czytam ze to glosny silnik moze podpowiem tak umnie szystkie wygluszenia lacznie z ta mata mod maska sa auto nie bylo rozbierane a silnik mam oki mimo swego wielkiego przebiegu i do okolo 100 km/h jest cicho pozniej to sie mocno zmienia i przy 130 jest kiepsko ale biorac pod uwage ze to prawie koncowka jego mozliwosci to juz mozna smialo powiedziec norma prosze dac mi...
~Mihó
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Cóż, nie wiem czy to skrzynia mi tak wyje, czy po prostu ten samochód jest głośny jak Polonez, ale to się zmieni (będzie wygłuszane wnętrze). Ogólnie da się żyć, ale nie jest to nic ekstra. Nieprzyjemny dźwięk przy zamykaniu drzwi, trochę hałasu z jezdni się przenosi
~Pawelec
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jeżeli nie ma się problemów z łożyskami w kołach i układ wydechowy jest szczelny to samochód jest cichutku nawet w wyższych prędkościach. Naprawdę samochód godny polecenia bdyby nie ta korozja:(
~welpadz@o2.pl
Hatchback 1.0 S 45KM 33kW
O ile układ wydechowy jest w całości to przy umiejętnej zmianie biegów do prędkości 90km/h jest dość przyjemnie. Przy 120km/h robi się dość głośno a przy 160 huk silnika nakazuje zwolnić.
~gzoom
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Nie jest to limuzyna, słychać przyjemny warkot silnika szczególnie na wyższych obrotach. Niestety staje się to nieco dokuczliwe w trasie przy prędkościach powyżej 100km/h.
~olszowka@prgw.com.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ocena 3 wystarczy. Przy szybszej jezdzie staja slyszalne i to niestety mocno, szumy oplywowe, z tym ze nie sa meczace i w trakcie dlugotrwalej jazdy nie powoduja zdenerwowania.
~arrow30@o2.pl
Sedan 1.5 D 50KM 37kW
stary samochód cichy nie jest. Może gdyby nie było przez cały tłumik przelotki tylko standardowe tłumiki było by ciszej. Ale da sie przeżyć
~rad24
Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW
Wnętrze pojzadu bardzo dobrze wyciszone, silnika nie słychać w jeździe miejskiej i w trasie do 90 km/h. Powyżej 100 robi się wyrażnie coraz głośniej.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na samochod z tamtych czasow jest super. Przy 140km/h i szybciej slychac tylko szum wiatru, to pewnie przez troche kwadratowy ksztalt.
~gabson@o2.pl
Hatchback 1.6 GSi 100KM 74kW
Przy 180km/h zaczyna się robić troszkę głośno(świst powietrza) no ale to nie jest mistrz aerodynamiki więc ok. Plastiki troszkę skrzypią.