Lista ocen Opel Corsa B (449) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 572 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jbed
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
wieczne problemy: popiskujące zawieszenie, które nie umie naprawić serwis, szybko przepalające się żarówki na tablicy rozdzielczej, które trudno wymienić, trudny dostęp do żarówek reflektorów przednich, szybko zużywający się układ wydechowy, opadająca klapa bagażnika
~szcześliwy posiadacz skarbonki
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Jak ktoś ma za dużo kasy polecam serdecznie. Zrobiłem autem 15000km i wymieniłem tylko: przepływomierz 1000zł, kliny w drzwiach 20zł, tłumik końcowy 80zł, reflektor 70zł, końcówkę drążka 70zł, jakieś części ze skrzyni biegów 60zł, uszczelkę pod wybierakiem 40zł, sprzęgło 500zł itd...
~ocsjz
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Niezawodność oceniam dobrze. Doskonale nie jest, bo każdy samochód ma prawo się zepsuć, natomiast części do tego samochodu są bardzo tanie, wymiana również, a dostępność części chciałoby się powiedzieć, że dostaniemy je w każdym sklepie spożywczym!
~Szymon
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Psują się takie drobiazgi jak m.in przełącznik kierunkowskazów, siłowniki bagażnika, przepalają się żarówki podświetlenie zegarów, przełącznik obiegu powietrza. Bardzo często będziemy zmuszeni do wymiany uszczelki pokrywy zaworów. Ma podatność na wycieki.
~użytkownik
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Częste przepalanie się żarówek podświetlających pokrętła z ogrzewania i nawiewu. Centralny zamek od pasażera czasami nie zamyka drzwi. Bardzo słabe zabezpieczenie antykorozyjne. Przy 198 tys. km siedzenie od kierowcy zaczyna popiskiwać co jest denerwujące.
~Kaptur
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Przez 3 lata użytkowania corsy troszkę się tego uzbierało... A to lampki podświetlenia deski rozdzielczej, wyświetlacz od radia, czujnik paliwa, czujnik chłodnicy, problem podczas tankowania w postaci odbijającego pistoletu... jeszcze coś by się znalazło...
~andrej158@gmail.com
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ani raz nie zdarzyło mi się wsiąść i nie pojechać. Tylko kiedyś przez kilka dni nie chciał palić przy minusowej temperaturze - woda w przewodach. Nalałem mu pół litra denaturatu do zbiornika i już nigdy - nawet przy minus 20 nie było problemu.
~tomek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
kupilem egzemplarz troche zaniedbany-tazke sporo przy nim grzebie- mialem spalone zarowki o dkonsoli srodkowej-zacina si eelektryczna szyba, nie dziala klima, -w sumie to mam wrazenei ze lada moment sie cos popsuje jak do niego wsiadam:/
~michalgepard@interia.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
jezeli chodzi o drobiazgi to zdazaja sie niestety: przepalone lampki ta desce rozdzielczej, problem z abs, linka od predkosciomierza, alternator ,przegub to sa rzeczy ktore naprawilem przez 3 lata eksploatacji. Uwazam je za drobiazgi w 13 letnim samochodzie.
~skrzat45@wp.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
ciagle cos trzeszczy! a jak ostatnio wlaczylem spryskiwacz tylnej wycieraczki to moj brat mial za darmo prysznic:PPP no on sie az tak bardzo nie smial:P po prostu z boku tam gdzie pas od pasazera z tylu pod cisnieniem plyn poszedl jeszcze tego nie sprawdzalem