Oceny Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2011-2014

Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2011-2014

3,4
~corsiarz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Byłem nastolatkiem w chwili, gdy rozpoczęła się produkcja corsy D. Po kilku latach nadszedł czas na zmianę samochodu i przypomniałem sobie, że kiedyś podobała mi się corsa D - no i kupiłem corsę D. Miała służyć głównie na codzienne dojazdy do pracy, na uczelnię, na zakupy i raz na jakiś czas wypad poza miasto, czy też wyjazd wakacyjny np nad morze. Nigdy mnie nie zawiodła pod względem mechanicznym, zawsze gotowa do boju! Wygląd to rzecz gustu...
2,9
~Driveros
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Samochód mnie zawiódł, jest to służbowy pojazd, który użytkuję od ponad roku na swoją firmę, wcześniej miałem Dwie generacje Yarisa (diesel 1.4 D), Grande Punto 1.4 (95 KM) oraz Fabię 1.4., Opel jest pod wieloma względami zdecydowanie najgorszy spośród wymienionych aut, szczegóły dalej.
~mxx_rs
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Nie jest to ani auto do szaleństw ani do chwalenia się nim przed rodziną czy znajomymi z pracy. Nie mniej większe wrażenie zrobiła na mnie corsa C - można było ją polubić,ta natomiast jest jakaś bezosobowa.
4,1
~CUBE
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo solidne auto miejskie. Podkreślam miejskie! Ma swoje wady, ale całokształt na plus
3,1
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Biorąc pod uwagę całokształt, wybrałbym następnym razem inny samochód.
3,2
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto firmowe, ale gdybym miał brać opla dla siebie prywatnie, to wybrałbym diesla 1.3 CDti ze względu na elastyczność oraz realne średnie spalanie na poziomie 5,5 L/100 km.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marlon Brando
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
To zgrabne autko. Bardzo dobrze zgrane komponenty. Wersja cosmo to pakiet naprawdę niebanalnego wyposażenia wnętrza (pół skora, konsola środkowa w czerni - naprawdę robi wrażenie).
3,5
~RadielliXX85
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Cały czas podczas prowadzenia pojazdu czuć brak turbiny, jak przy silnikach TSI. Niby 100KM ale przy braku momentu obrotowego nie ma możliwości wykorzystania podanej mocy, jedynie na wysokich obrotach co nie co czuć moc. w mieście spalanie 9 litrów to trochę przesada biorąc pod uwagę, że nowe jednostki silnikowe cechują się niższym spalaniem, wyższym momentem obrotowym co ma przełożenia na dynamikę oraz satysfakcję z jazdy. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
silnik ok...trzeba trochę kręcić jak się chce szybciej pojechać ale dźwięk ok...fajny gwizd powyżej 4000 obrotów (Silnik)
2,9
~zbych
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
po 3 latach rozszczelniła się bez przyczyny chłodnica (Bezawaryjność (poważne usterki))
Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting