Oceny Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW 2010-2011

Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW 2010-2011 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Corsa D Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW 2010-2011

~Roman
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
W moim wypadku pojawiły się problemu z komputerem pokładowym. Umiejscowienie komputera samochodu pod lewą szybą (od strony kierowcy) powoduje, że jest o nieustannie zalewany przez wodę (podczas opadów atmosferycznych). Skutkiem czego w przypadku trzymania samochodu na świeżym powietrzu usterka, może być jedynie kwestią czasu. A jej wykrycie nie jest wcale tak oczywiste.
2,9
~bob
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Auto ładne i zgrabne. Wykonanie przeciętne. Silnik 1.2 kompletna porażka. Wyprzedzanie tira na trasie to rosyjska ruletka. Redukcja na 4, a nawet 3 i żyłowanie silnika, żeby zdążyć. Przy rozpędzaniu szybciej rozkręca się rower. Pierwszy poważny test klimy-kiepsko. Nie daje rady przy dużych upałach nawet na maksymalnym nawiewie. Kiepskie plastiki. Autko tylko do miasta. Nie polecam.
~Jacek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Autko nie tylko do miasta. Spokojnie można dojeżdżać d poza miasta. Ciche i mało awaryjne. Przejechałem 35000Km. Śmiało polecam.
~waweer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Uważam że dla normalnego i spokojnego kierowcy ten samochód sprawdzi się. To mój drugi samochód i jestem zadowolony, autko z salonu, 2 lata gwarancji serwisowej przeszło prawie idealnie
3,7
~Andy
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
W prawdzie jeżdzę tym samochodem zaledwie rok, ale jako przedstawiciel handlowy, wiec używam go intensywnie. Po tym czasie mogę powiedzieć, ze samochód daje radę.
2,9
~Piotr
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
piszczące hamulce korozja elementów zawieszenia odchodzi "chrom" z klamek wewnętrznych (Bezawaryjność (drobiazgi))

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~matiow44
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Ogrzewanie z zimie nie daje rady. Przy większych mrozach trzeba prędkość wiatraka dać na bieg 2 a czas oczekiwania na ciepło w aucie jest długi. Według mnie znacznie za długi. (Wentylacja i ogrzewanie)
Opel Corsa D Hatchback