Lista ocen Opel Corsa D (21)

2,6
~Bartosz
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Niestety trudno mi znaleźć zastosowanie dla tego wozidła. Ani wygodne, ani ekonomiczne... cieszę się, że to nie ja jestem jego właścicielem, a tylko miałem wątpliwą przyjemność poruszania się nim.
2,2
~krzyk@strona.pl
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
W ramach gwarancji (24 zlecenia napraw)w samochodzie wymieniono: 1.szybę tył (ogrzewanie) 2.drugą sondę lambda 3.moduł sterowania silnika (komputer) 4.czujnik poziomu paliwa. 5.czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym. 6.czujnik temp. powietrza wlotowego. 7.kolektor ssący 8.szybę tył (ogrzewanie drugi raz) 9.zaczepy zamków wszystkich drzwi 10.przekładnię kierownicza 11.tarcze hamulcowe i klocki 12.pierwszą sonda lambda i to chyba...
~Xander Cage
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Mimo, iż silniczek raczej maleńki, bardzo elegancko spisuje się zarówno na niskich obrotach (do 3000 rpm) jak i w górnym zakresie (3500 - 4500 rpm). Przy ekonomicznej jeździe można w miarę płynnie przyspieszać na 5 biegu już od 55km/h. (Silnik)
~Piotrek
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Auto kupione od pierwszego właściciela starszego pana. Zadbane. Widząc jakiej jest wielkości i jaki ma sinik byl to wiec świadomy wybór...Czyli nie będę krytykował małej mocy czy małego wnętrza. Tego się spodziewałem co zastałem... Wygląd zewnętrzny ciekawy Wnetrze z przodu posiada dużo miejsca siedzi sie daleko od szyby... Z tylu troszkę mało miejsca ale daje rade a mam 185 cm wzrostu.
1,1
~Norbert
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Ten kto daje temu auto ocenę 4.9 musiał przez całe życie jeździć na wrotkach i wsiadając do tego rzęcha przeżywa galaktyczną podróż w czasie. To auto to tragedia, nie jedzie, głośne, mało miejsca, przyspieszenie wręcz niebezpieczne. Jeśli myślisz o wyprzedzenu tira a masz przed sobą prostą 2km, przemyśl bo mozesz nie zdążyć. Auto żony, gdy mnie prosi abym nim jechał zmienić opony, pytam się jej, co jej zrobiłem że każe mi wsiadać do tego...
3,2
~Robert
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Ogólnie auto nie jest złe. Brak niestety odpowiednich drobnych części zamiennych
~Kondzio
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Jak na taką pojemność to naprawdę dobrze. Jak zimny to słychać, że 3 cylindry (Silnik)
3,7
~kierowca
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
bardzo fajnie się prowadzi, naprawdę przyjemne nieduże autko
~matttt
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Super autko wszystko czego można chcieć do małego zgrabnego autka. W środku dużo przestrzeni, dobre wyciszenie i spalanie. Corsa ma w dodatku mimo 3 drzwi dużo przestrzeni dla pasażerów.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~czubek69
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
silnik jak na miasto moze byc po trasie troszke słabo ale nie ma sie co spodziewac po takim sielniku (Silnik)