Lista ocen Opel Corsa D (368)

~jaja
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Zdecydowanie zbyt słaby.Jeżdziłem Nissanem Micra 1,2 65KM i było o niebo lepiej.Corsa z silnikem 1,2 to muł.Nadaje się na dojazdy do pracy i to tylko dla spokojnych ludzi-za to odwdzięcza się niskim spalaniem. (Silnik)
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
silnik ok...trzeba trochę kręcić jak się chce szybciej pojechać ale dźwięk ok...fajny gwizd powyżej 4000 obrotów (Silnik)
~Michał W
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
na miasto wystarczy. na trasę silnik 1.2 jest zbyt słaby na podjazdach , podczas wyprzedzania. (Silnik)
3,5
~:))
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Autko ładne z dużą ilością miejsca dla kierowcy (mam 196 cm), szeroki zakres regulacji fotela oraz kierownicy. Jak na 80KM spodziewałem się lepszych osiągów (porównanie do Renault Clio taka sama moc). Precyzyjny układ kierowniczy, dobre hamulce, precyzyjna skrzynia biegów, bardzo dobre wyciszenie wnętrza. Minusy: bardzo daleko umiejscowione pokrętło od włączania świateł, głośna dmuchawa powyżej i wraz z drugim biegiem, wolno odparowywujące...
3,2
~zielona
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
nie mam na co narzekać, poprzednia corsa miała 1,7 DI i było lepiej ale ok (Silnik)
~Stefan
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
silnik OK jak ktoś chce poszaleć to lepiej większy np 1.4 ale do zwykłej jazdy po mieście i spokojnej na trasie w zupełności wystarcza ( nie zostajemy w tyle przy ruszaniu spod świateł :) ) (Silnik)
2,9
~niezbyt szczęśliwy użytkownik
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
nawet myślałem, że wzrok mi się pogorszył ponieważ przez długi czas parkowałem po skosie (Widoczność)
3,3
~jurkop
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Auto jest bardzo słabe, szczególnie podczas jazdy autostradą ciężko nawet szybko wyprzedzić cieżarówki. Jest chyba za ciężkie ale gdybym wiedział, że jest takie słabe nie kupiłbym go (Silnik)
2,9
~Piotr
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
piszczące hamulce korozja elementów zawieszenia odchodzi "chrom" z klamek wewnętrznych (Bezawaryjność (drobiazgi))
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
~Jacek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Autko nie tylko do miasta. Spokojnie można dojeżdżać d poza miasta. Ciche i mało awaryjne. Przejechałem 35000Km. Śmiało polecam.