Lista ocen Opel Corsa D (178) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yeti15@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Jak w wielu autach tutaj trudno coś spieprzyć. Nie wiem jak w innych modelach ale ja mam klimatyzację dodatkowo ze sterowaniem temperaturą na wyświetlaczu pośrodku deski rozdzielczej. Do tego nie można mieć zastrzeżeń.
~Niezadowolony
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Nie mając klimatyzacji nie mamy też możliwości odłączenia dopływu zimnego powietrza z zewnątrz,w zimę więc aby ogrzać samochód,włączamy nawiew na II co powoduje hałas.Na dłuższej trasie nie jest to przyjemne.
~duzyMietek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Klimatyzacja działa powolnie i leniwie, w zimie odparowanie szyb zajmuje dużo czasu. Chłodzenie w lecie jest na przyzwoitym poziomie, ale klima powinna działać lepiej jak na tak małe auto.
~Tomasz S.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
nagrzewa się bardzo szybko w chłodniejsze dni ale zimą już trochę to trwa, co do klimatyzacji to latem daje rade ale mogłaby być wydajniejsza. Przy dużych upałach po prostu nie wyrabia.
~artiii
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Nie mam klimy wiec nie bede sie wypowiadal,ogrzewanie dziala przecietnie,auto wolno sie nagrzewa, problem z przegrzewajacymi sie kablami i kostka od wentylatora-bieg 3 i 4 bezuzyteczny,bo pali kable
~arci 1980
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jest dobrze,ale jesli nie chcesz spalic kostki to nieuzywaj powyzej 3 biegu...Niesamowity pobor energi powodujacy przegrzewanie sie instalacji!Mam wersje bez klimy,wiec i chodzeniu nie bede sie wypowadał.
~artur
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
mam wersje bez kilmy ,nie moge oceniac chodznie lecz nie moge dac 5 gwiazdek.Ogrzewania dziala super,dmuchawa ma duzo regulacji szybkosci,z wzlotow nie wydobywa sie zaden przykry zapach.
~Driveros
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Klimatyzacja słabo sobie radzi nawet gdy na zewnątrz 22 stopnie i słońce grzeje przez szybę, trzeba ustawić na 2 prędkość nadmuchu i minimum temp. i wtedy dmucha jak w poprzednich autach na pierwszym biegu.
~Krzysztof
Hatchback 3d Facelifting 1.4 87KM 64kW
Nie mam uwag. Klima chłodzi, ogrzewanie działa. Wiadomo, że cudów nie ma i zimą trzeba ze 3 minuty odczekać zanim w ogóle zacznie się robić ciepło. To chyba normalne w tej klasie aut.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
~matiow44
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Ogrzewanie z zimie nie daje rady. Przy większych mrozach trzeba prędkość wiatraka dać na bieg 2 a czas oczekiwania na ciepło w aucie jest długi. Według mnie znacznie za długi.