Lista ocen Opel Frontera A (143)

~Aaron
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jest to moje pierwsze auto terenowe i bardzo je sobie chwale. Jest to chyba najtańsza terenówka do utrzymania na rynku. Polecam każdemu kto lubi czasami zjechać z asfaltu.
4,1
~PABLO
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Ładne, zgrabne auto wielozadaniowe, jako drugie auto w domu idealne za małą kase. Niestety nie na bardzo ciężki teren typu głębokie błoto, ale poza tym praktycznie uniwersalne i przyjemnie się prowadzące, po załączeniu napędów nieco sztywnieje (napędy tylko w terenie nigdy na czarnym) reduktor pomaga wyjść z każdej opresji, wiele też zależy od kierowcy. Osobiście jeszcze się moją franią nie zakopałem :)
~P.Paski
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
BEZNADZIEJNIE, ani to auto terenowe, ani do jazdy po szosie.
3,6
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
wszystkie zle wspomnienia i wrazenia znikaja, gdy się siadzie za kierownicę: obok żona, z tyłu dzieci, w bagazniku psy i do lasu, frajda jest, nie da sie ukryć
~mmkl1
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jak na auto z tego rocznika i z tym przebiegiem ma tylko jedną małą wadę: muszę wymienić uszczelkę pod deklem klawiatury :) A jednak to nie uszczelka tylko poprostu po tylulatach silnik był brudny. Po wymyciu wszystkiego jest czysto i sucho więc OK :D Co do osiągów to jest bardzo dobrze. Potrafi nieźle wystrzelić spod świateł hehehe wtedy ludki w innych samochodach mają dziwne miny tego typu :/ jak nie mogą mnie dogonić. (Silnik)
3,7
~lesnik
Sport 2.0 i 115KM 85kW
dobre auto na polskie dziurawe drogi, lesne sciezki i szutrowe nawierzchnie. z pewnoscia nie nadaje sie w teren jak np UAZ!!!!!
~Marcin
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Naprawde lubie to auto.Jest juz dosc stare i pewnie czasem cos sie wysypie ale frajda z jazdy i zalety praktyczne nie do przecenienia.Daje komfort i poczucie bezpieczenstwa.
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
wygląda super jak na starszą terenówkę. Moja ma przyciemnione szyby dodają uroku i aluminowe felgi, dokładasz tylko orurowanie i zajebisty wygląd:) moja akurat nie ma orurowania. Ale postaram się dokupić.
~fan
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Dla mnie doskonały. Na pewno nie na długie podróże z dużymi prędkościami, ale samochód ogólnie rewelacyjny. Teraz mam nowy model 2.2 tdi i sie zastanawiam po co zmieniałem. Niekupujcie nowych bo nie warto są plastikowe. Stara fronterka to solidne metalowe auto, które nie kaprysi.
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A
12,8
15,9
~bravomusic@interia.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Jak ktoś chce mieć fajną terenówkę (moja jet w wersji LONG orurowana, przyciemnione szyby, instalacja gazowa nowa , alufelgi CHROM itd. - moim zdaniem ładniejsza i wiadomo pakowniejsza i wygodniejsza!) to polecam bez żadnej ściemy. Jeżdzę nią prawie dwa lata. Pierwszy właściciel w Polsce i jeden w Niemczech. Potzrebuje kasy na mieszkanie więc zmuszony jestem sprzedać, ale nie za wszelką cenę. Jak coś to...