Lista ocen Opel Frontera A (78) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nightman, www.opelfrontera.pl
Standard 2.8 TD 113KM 83kW
przez rok czasu kosztuje mnie to odpukać ropkę, jedną obsługę, dwie wymiany oleju, jedną wymianę tarcz i klocków. Innymi słowy nic ponad to co powinno być zrobione w trakcie wspólnych 17 tyś. km Stopień skomplikowania ewentualnych napraw...70% można wykonać w domowym zaciszu mając podstawowe pojęcie o wkręcaniu śrubek
~PABLO
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Różnie wszystko zależy od jazdy, terenu, opon, obciążenia i fantazji prowadzącego. 10 l. to standardowa średnia przy spokojnej jeździe reszta już tylko na plus. Ale trzeba sobie zadać pytanie ile auto które waży 1.7 tony ma palić bo jak na terenówkę to jest jeden z bardziej ekonomicznych pojazdów
~duch9992
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
spalanie przy normalniej jeździe 8-9 litów to nie jest tak tragicznie jak na samochód z silnikiem 2.5 lecz ten silnik tds to nie jest tak dobry jak 2.3TD intercoller nie kupił bym już jej ponieważ to strasznie delikatny silnik.
~Qiub
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
z silnika 2,5 btds projektu jakiegos makaroniarza nie ma co wymagac glowica dzielona na poszczegolne cylindry... ten silnik ma konflikt zbrojny przezyc a nie konflikt finansowy na rynkach swiatowych... nie stac Cie nie kupuj
~igs123
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Jak na tak duże auto silnik 2,2 jest bardzo oszczędny. Ceny napraw są na szczęście niewygórowane szczególnie jak na SUVa. Mając fachowego mechanika, można utrzymać Fronterę na chodzie (i w dobrym zdrowiu) całkiem niewielkim kosztem.
~mmkl1
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jeszcze dokładnie nie wiem :) Ale z czasem uzupełnię te rubryki :) No to już wiem: Jak na 1,7t spalanie w miescie (bo tylko tam jak narazie ją użytkuję) jest OK. Co do cen częsci to jeszcze nie wiem bo nic nie musiałem kupować.
~Patryk
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Zużycie lpg miasto ok. 14-16 l., a trasa przy ekonomicznej jeździe 9,5 i przy normalnej 11-12. Ceny przeglądów w normie, części również w normie - na szczęście wiele części pasuje od starej Astry/Vectry.
~Marek
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Mile zaskoczenie jezeli chodzi o zluzycie paliwa nawet w terenie nie spalila mi wiecej niz 11 l reszta juz troche gozej szczegolnie jesli ktos chce naprawiac w serwisie(np wal napedowy 4700 zl)
~lesnik
Sport 2.0 i 115KM 85kW
na trasie przy srednij 100km/h bez szarzowania 10 litrow LPG, benzyny tak samo. Ale jak sie chce jechac z predkoscia 160 km/h na autostradzie spala pokolo 17 litrow LPG, ale i tyle samo benzyny!!!!
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A
12,8
15,9
~poz31@znajomi.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
jak na tak ciezkie autko ok 1,7 tony to pali srednio ok 12litrow gazu dla mnie to rewelacja ceny przegladow jak przy kazdym innym aucie