Lista ocen Opel Frontera A (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P.Paski
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
TRAGEDIA - kupiłem super wypasioną wersję w salonie za 140000 włożyłem w naprawy w ciągu trzech lat chyba z 30000 i sprzedałem za 65000 jakiemuś nieszczęśnikowi, któremu oczy świeciły się z radości kiedy odjeżdżał swoją pierwszą wymarzoną terenówką. Taki producent a i dealer to jednak mają dobrze jak się trafi kilku takich jeleni co kupi to badziewie za sporą przecież kasę a potem jeszcze regularnie serwisując dopłaci 20 % ceny wyjściowej...
~Niedzielny kierowca
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
Jak wyżej 4.5 nieżle wygląda i tak samo się sprawuje to wszystko za niecałe 22 tyś ( z opłatami), orginalny przebieg brak śladów zurzycia, silnik w bardzo dobrym stanie, klima, elektryka, 2 poduszki, wersja z96 po zewnetrznym i wewnętrznym liftingu.Jednym słowem polecam
~lesnik
Sport 2.0 i 115KM 85kW
jeden z najtanszych dostepnych na rynku samochodow z napedem na 4 kola. Jednak radzilbym uwazac na ceny. Czasm sa szokujaco niskie np 18000PLN za ocznik 1994-1995. !!!! Cos musi byc nie tak. Zawsze lepiej sprawdzic cene w Niemczech i doloczyc sobie marze "importera".
~ajak1
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
to chyba najtańsze auto w tym segmencie inne w tym roczniku były nawet do 10.000 zł. droższe, a i tak nikt nie da gwarancji, ze w nich nic nie wyskoczy. I jeśli się to uwzględni ocena dla frontery nie może być inna: cztery gwiazdki
~malakian
Standard 2.4 i 125KM 92kW
jesli ktos szuka dobrego autka w teren ktore nie pije za duzo za to potrafi sie odwdzieczyc dosc duz sila to polecam. nie jest to droga terenowka i nawet jako pierwsze autko dla poczatkujacego jest dobre.
~Qiub
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
lejesz w bak i jezdzisz. w samym terenie zrobilem nim kolo 50 000km olej wymieniam raz ... na ile sobie przypomne teraz juz jezdze bez wymiany 50 000 i jest nie do zarzniecia
~mpalusz@gazeta.pl
Standard 2.4 i 125KM 92kW
Jezeli ktos ma domek na wsi gdzie nie ma dobrej drogi dojazdowej albo lubi duze samochody i jazde poza szosa powinien byc zadowolony ze wzgledu na dosyc dobra cene
~Marcin
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
To pewnie jedna z najtanszych terenowek,za te pieniadze trudno kupic cos rownie wygodnego a w lekki teren tez sie nadaje.Dobre auto rodzinne.
~ZALLUK
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Ogólnie bardzo dobrze - za takie pieniądze nie ma mowy o kupnie lepszej terenówki. Poza tym części tanie - w porównaniu do konkurencji.

Usterki Opel Frontera A

Opel Frontera A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zadowolony użytkownik
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
za te pieniadze nie dostanie sie auta ktormy mozna pojezdzic po lasach polach i ulicach inne auta tego typu to koszt ok 10.000 zł wiecej w danym roczniku