Lista ocen Opel Frontera A (74) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZALLUK
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Bardzo słabe ogrzewanie. Od wielu użytkowników słyszałem, że często psuje się nagrzewnica!!! W moim modelu jeszcze coś tam grzeje, ale za to musiałem na stałe przykręcić klapkę nawiewu by wiało na szybę (przetarły się zapadki i nic nie reaguje na zmiane pozycji suwaka)
~igs123
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Wentylacja jest jest wręcz doskonała i błyskawicznie chłodzi / nagrzewa całe autko. Warto też zaznaczyć że wentylacja jest rozmieszczona bardzo sensownie, zaś po włączeniu klimy odparowanie przedniej szyby trwa 3-5 sekund(!).
~Aaron
Sport 2.0 i 115KM 85kW
W zimie szybko się nagrzewa. Szyby nie parują nawet podczas deszczu. W lecie klima szybko chłodzi, ale w moim egzemplarzu trzeba było nabijać ja 2 razy w ciągu 2 lat (układ jest szczelny).
~maciej sz
Standard 2.5 TD 115KM 85kW
po 3-4latach uzytkowania siadła mi wentylacja, w zime taki problem że nie wiadomo jak tam woda sie dostaje i zamarza co przepala czujnik i trzeba lutować lub wymienic szybka robota :)
~mmkl1
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Super. Szybko grzeje a przy otwartym szyberdachu i włączonej wentylacji mam pseudo klimke:) Nie miałem jeszcze okazji pojeździć w kabrio ale już niedługo.
~myśliwy
Standard 2.2 i 16V 136KM 100kW
Brak filtra od klimatyzacji co troche może dziwić klima troche słabo sie wyrabia przt takich gabarytach pojazdu mała chłodnica od klimy
~grzesio_m@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Ogrzewanie bardzo wydajne, wentylacja również, zwłaszcza dzięki szyberdachowi i zdejmowanemu dachowi. W upały dokucza brak klimatyzacji.
~poz31@znajomi.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
bardzo dobre ogrzewanie szybko grzeje a przy tym dobra wentylacja a przy otwartym szyber dachu mamy mala klime
~Kenzo
Standard 2.3 TD 100KM 74kW
Nawiew mógłby być tak mocny jak np. w Vectra, albo Golf, co włosy zrywa ze łba. Tu jednak jest dobry, ale włosów nie zrywa.
Dziennik kosztów dla Opel Frontera A
12,8
15,9
~BWNS
Sport 2.0 i 115KM 85kW
mozna zrobic w srodku prawdziwa saune a w lecioe otwierane wloty zdejmowany dach i szyberdach daj nam prawie kabrio