Lista ocen Opel Frontera A (47)

~Aaron
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jest to moje pierwsze auto terenowe i bardzo je sobie chwale. Jest to chyba najtańsza terenówka do utrzymania na rynku. Polecam każdemu kto lubi czasami zjechać z asfaltu.
4,1
~PABLO
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Ładne, zgrabne auto wielozadaniowe, jako drugie auto w domu idealne za małą kase. Niestety nie na bardzo ciężki teren typu głębokie błoto, ale poza tym praktycznie uniwersalne i przyjemnie się prowadzące, po załączeniu napędów nieco sztywnieje (napędy tylko w terenie nigdy na czarnym) reduktor pomaga wyjść z każdej opresji, wiele też zależy od kierowcy. Osobiście jeszcze się moją franią nie zakopałem :)
~mmkl1
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jak na auto z tego rocznika i z tym przebiegiem ma tylko jedną małą wadę: muszę wymienić uszczelkę pod deklem klawiatury :) A jednak to nie uszczelka tylko poprostu po tylulatach silnik był brudny. Po wymyciu wszystkiego jest czysto i sucho więc OK :D Co do osiągów to jest bardzo dobrze. Potrafi nieźle wystrzelić spod świateł hehehe wtedy ludki w innych samochodach mają dziwne miny tego typu :/ jak nie mogą mnie dogonić. (Silnik)
3,7
~lesnik
Sport 2.0 i 115KM 85kW
dobre auto na polskie dziurawe drogi, lesne sciezki i szutrowe nawierzchnie. z pewnoscia nie nadaje sie w teren jak np UAZ!!!!!
3,8
~grzesio_m@poczta.onet.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Auto twarde i głośne. Nie da się szybko pojeździć. Za to solidne i trwałe i co zaskakujące dość tanie w eksploatacji.
~sharxhunter@interia.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Super samochód zarówno dla młodych jak i starszych osób lubiacych indywidualny styl i przyjemna jazde...Naprawde polecam kazdemu amatorowi zarowno 4x4 jak i cabrio( sam mam hard topa)...extra pojazd na zime jak i na lato
~witgor@wp.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Na moje potrzeby auto dobre - 30% jazda terenowa. Nie polecam wyłącznie do jazdy w teren. Auto STWORZONE do ciągnięcia przyczepy - idzie bardzo płynnie, przyczepa go nie nosi.
~Patryk
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Świetny samochód dla turysty, ponieważ jest ekonomiczny jak na samochód terenowy. Z racji wysokiego zawieszenia Opel jest idealny na wycieczki w teren czy do lasu. Osobiście muszę dodać, że nie wybudowałbym domu tak szybko gdyby nie mój Opel i jego wspaniałe silne 4x4.
~redmaniac
Sport 2.0 i 115KM 85kW
jak narazie na silnik nie nazekam.Przebylem swoja frontera trase z Anglii do Polski i z powrotem.Polska Slowacja.zadnych usterek zadnych napraw ´odpukac´ (Silnik)
~Robert Sieczko Frontera Off-Road mniumek@o2.pl
Sport 2.0 i 115KM 85kW
Jest to fajne auto terenowe z tanimi częściami i małym zużyciem paliwa,jak na tę klase somochodu